Znojmo, zahrada 1510m2, chata - pozemek

Prodej pozemku Znojmo

PRODÁNO / PRONAJATO

AD369M001-1

Popis nemovitosti

Exklusivně Vám nabízíme zahradu s chatkou. Zahrada je o rozloze 1510m2. Šířka pozemku je 100m a délka 50m. Chatka je pěkná, zděná, dvoupatrová se splachovacím WC. Odpady jsou též do chatky zavedeny...

Exklusivně Vám nabízíme zahradu s chatkou. Zahrada je o rozloze 1510m2. Šířka pozemku je 100m a délka 50m. Chatka je pěkná, zděná, dvoupatrová se splachovacím WC. Odpady jsou též do chatky zavedeny. Jinak je nezařízená. Na rovinatém, oploceném pozemku s občasným kopečkem je studna, zavedená elektřina a přízemní sklad se sklepem.
Svým přirozeným vzhledem okolí chatky působí velmi příjemně a mohli byste tuto nemovitost využívat jak k rekreaci, tak i k hobby zahradničení. Protože je pozemek větších rozměrů, dalo by se tu zřídit mnoho nového bez narušení soukromí všech uživatelů z rodiny. Bazén, posezení pod pergolou, udírna i altán, to vše by se sem bez problémů dalo pořídit. Díky malým nerovnostem terénu byste si tu mohly založit přirozeně vypadající skalky a osázené zídky. Na takovémto pozemku se fantazii meze nekladou a vyřádí se tu nejeden kutil i zahradník.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: AD369M001-1
Okres: Znojmo
Obec: Znojmo

Makléř

Lenka Buršíková
1. LEVEL - REALITNÍ MAKLÉŘ

Lenka Buršíková
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka MORAVSKÝ KRUMLOV
, 672 01  Moravský Krumlov
Prodej pozemku v lokalitě Znojmo, okres Znojmo - obrázek č. 1
Prodej pozemku v lokalitě Znojmo, okres Znojmo - obrázek č. 2Prodej pozemku v lokalitě Znojmo, okres Znojmo - obrázek č. 3Prodej pozemku v lokalitě Znojmo, okres Znojmo - obrázek č. 4

Informace

Kategorie: Pozemky - zahrady
Lokalita: Znojmo
Okres: Znojmo
Plocha pozemku: 1.510 m²
Plocha zastavěná: 28 m²
Stavba: Rekreační chata
Umístění objektu: Klidná část obce
Zástavba: Rekreační

Vybavení

Komunikace: Neupravená
Doprava: Vlak, Silnice, MHD, Autobus

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman