Slavkov u Brna, zahrada.

Prodej pozemku Slavkov u Brna

PRODÁNO / PRONAJATO

A332V002

Popis nemovitosti

Prodej zahrady, Slavkov u Brna. Město významné Bitvou tří císařů a každoročním pořádáním programu k této historické události. Za zmínku stojí i zámek a historické náměstí. Ve městě je veškerá..

Prodej zahrady, Slavkov u Brna. Město významné Bitvou tří císařů a každoročním pořádáním programu k této historické události. Za zmínku stojí i zámek a historické náměstí. Ve městě je veškerá občanská vybavenost. Je zde velmi dobrá dopravní dostupnost do Brna (20 min.). Celková výměra je 899 m2. Pozemek je vhodný pro rekreační užívání. Příjezdová cesta je nezpevněná. Na zahradě lze vykopat studnu a septik, stavební techniku lze zajistit po domluvě s majitelem.

Na tuto nemovitost vám do 14-ti dnů vyřídíme hypotéku s nejnižší úrokovou sazbou na trhu a to již od 3 %. Pro nezávazný výpočet hypotéky nás neváhejte kontaktovat.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: A332V002
Okres: Vyškov
Obec: Slavkov u Brna

Makléř

Adam Zbořil

Adam Zbořil
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka VYŠKOV
Masarykovo náměstí 61/29, 682 01  Vyškov
Prodej pozemku v lokalitě Slavkov u Brna, okres Vyškov - obrázek č. 1
Prodej pozemku v lokalitě Slavkov u Brna, okres Vyškov - obrázek č. 2Prodej pozemku v lokalitě Slavkov u Brna, okres Vyškov - obrázek č. 3Prodej pozemku v lokalitě Slavkov u Brna, okres Vyškov - obrázek č. 4

Informace

Kategorie: Pozemky - zahrady
Lokalita: Slavkov u Brna
Okres: Vyškov
Plocha pozemku: 899 m²
Umístění objektu: Klidná část obce
Zástavba: Obytná

Vybavení

Doprava: Silnice, Autobus

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman