Slavkov u Brna, pozemek k rekreaci.

Prodej pozemku Slavkov u Brna

PRODÁNO / PRONAJATO

319V004

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji pěkný pozemek ve Slavkově u Brna, vhodný pro výstavbu chaty v klidné oblasti. Jedná se o pěknou lokalitu s dobrou dopravní obslužností. Celková výměra pozemku je 633 m2, šířka cca..

Nabízíme k prodeji pěkný pozemek ve Slavkově u Brna, vhodný pro výstavbu chaty v klidné oblasti. Jedná se o pěknou lokalitu s dobrou dopravní obslužností. Celková výměra pozemku je 633 m2, šířka cca 15 m a délka 42 m. Příjezdová komunikace částečná, mírný terén, možnost jízdy autem na pozemek. Na pozemku jsou vzrostlé stromy a keře, součástí prodeje je i v současnosti dřevěná chatka. Ve městě Slavkově je veškerá občanská vybavenost.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: 319V004
Okres: Vyškov
Obec: Slavkov u Brna


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BRNO, Květná
Květná 167/3, 603 00  Brno
Prodej pozemku v lokalitě Slavkov u Brna, okres Vyškov - obrázek č. 1
Prodej pozemku v lokalitě Slavkov u Brna, okres Vyškov - obrázek č. 2Prodej pozemku v lokalitě Slavkov u Brna, okres Vyškov - obrázek č. 3Prodej pozemku v lokalitě Slavkov u Brna, okres Vyškov - obrázek č. 4Prodej pozemku v lokalitě Slavkov u Brna, okres Vyškov - obrázek č. 5Prodej pozemku v lokalitě Slavkov u Brna, okres Vyškov - obrázek č. 6

Informace

Kategorie: Pozemky - zahrady
Lokalita: Slavkov u Brna
Okres: Vyškov
Plocha pozemku: 633 m²
Stavba: Rekreační chata
Umístění objektu: Klidná část obce
Zástavba: Rekreační

Vybavení

Doprava: Vlak, Dálnice, Autobus

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman