Rychtářov, pozemek 1812 m2 pro stavbu RD.

Prodej pozemku Vyškov

PRODÁNO / PRONAJATO

5008

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji velmi pěkný stavební pozemek na okraji obce Rychtářov, která leží 9 km od Vyškova. Dostupnost do Vyškova velmi dobrá. Možno využívat dopravu autobusem MHD. Pozemek leží v pěkné..

Nabízíme k prodeji velmi pěkný stavební pozemek na okraji obce Rychtářov, která leží 9 km od Vyškova. Dostupnost do Vyškova velmi dobrá. Možno využívat dopravu autobusem MHD.
Pozemek leží v pěkné klidné lokalitě, v přímé blízkosti lesa, ve kterém vede cyklosteska směr Kateřínské údolí. Pozemek svojí kratší stranou přiléhá k asfaltové obecní komunikaci, u níž vedou také sítě. Parcela je momentálně vedena jako zahrada, ale v územním plánu obce je určena k zastavění. Ve spodní části pozemku již stojí rozestavěná zahradní chatka. Pozemek je ideální pro stavbu samostatně stojícího rodinného domu.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: 5008
Okres: Vyškov
Obec: Vyškov

Makléř

Jan Derka
3 hvězdy 3 hvězdy 3 hvězdy
3. LEVEL - TOP KLUB

Jan Derka
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]

Reference na makléře

Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka VYŠKOV
Masarykovo náměstí 61/29, 682 01  Vyškov
Prodej pozemku v lokalitě Vyškov, okres Vyškov - obrázek č. 1
Prodej pozemku v lokalitě Vyškov, okres Vyškov - obrázek č. 2Prodej pozemku v lokalitě Vyškov, okres Vyškov - obrázek č. 3Prodej pozemku v lokalitě Vyškov, okres Vyškov - obrázek č. 4Prodej pozemku v lokalitě Vyškov, okres Vyškov - obrázek č. 5Prodej pozemku v lokalitě Vyškov, okres Vyškov - obrázek č. 6Prodej pozemku v lokalitě Vyškov, okres Vyškov - obrázek č. 7Prodej pozemku v lokalitě Vyškov, okres Vyškov - obrázek č. 8zobrazit další

Informace

Kategorie: Pozemky - zahrady
Lokalita: Vyškov - Rychtářov
Okres: Vyškov
Plocha pozemku: 1.812 m²
Umístění objektu: Klidná část obce
Zástavba: Obytná

Vybavení

Komunikace: Neupravená

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman