Žarošice - Zdravá Voda, zahrada 2131 m2, sad, rekreace, chata - pozemek

Prodej pozemku Žarošice

PRODÁNO / PRONAJATO

AV3143BM034

Popis nemovitosti

Nabízíme vám k prodeji zahradu v obci Žarošice, místní část Zdravá Voda. Jedná se o rovinatý kompletně oplocený pozemek s celkovou plochou 2131 m2. Na pozemku je k dispozici dřevěná chata s..

Nabízíme vám k prodeji zahradu v obci Žarošice, místní část Zdravá Voda.

Jedná se o rovinatý kompletně oplocený pozemek s celkovou plochou 2131 m2. Na pozemku je k dispozici dřevěná chata s dispozicí 1+1, elektřina a vlastní studna. Šířka pozemku je 23 metrů. Parcela se nachází v blízkosti lesa a potoka, ze kterého je možno čerpat užitkovou vodu na zalévání.

Pozemek je v současnosti kompletně zatravněný a je na něm vzrostlý sad (švestky, hrušně, jabloně) a ovocné keře (maliny, borůvky). Vše je pravidelně udržováno a plodí.

Žarošice poskytují svým obyvatelům plnou občanskou vybavenost (škola, školka, obchody, lékaři) a možnost kvalitního sportovního i kulturního vyžití v blízkosti krásné přírody.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: AV3143BM034
Okres: Hodonín
Obec: Žarošice

Makléř

Hana Filipcová

Hana Filipcová
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BRNO, Josefská
, 602 00  Brno-město (Brno)
Prodej pozemku v lokalitě Žarošice, okres Hodonín - obrázek č. 1
Prodej pozemku v lokalitě Žarošice, okres Hodonín - obrázek č. 2Prodej pozemku v lokalitě Žarošice, okres Hodonín - obrázek č. 3Prodej pozemku v lokalitě Žarošice, okres Hodonín - obrázek č. 4Prodej pozemku v lokalitě Žarošice, okres Hodonín - obrázek č. 5Prodej pozemku v lokalitě Žarošice, okres Hodonín - obrázek č. 6Prodej pozemku v lokalitě Žarošice, okres Hodonín - obrázek č. 7Prodej pozemku v lokalitě Žarošice, okres Hodonín - obrázek č. 8Prodej pozemku v lokalitě Žarošice, okres Hodonín - obrázek č. 9Prodej pozemku v lokalitě Žarošice, okres Hodonín - obrázek č. 10


Informace

Kategorie: Pozemky - zahrady
Lokalita: Žarošice - Zdravá Voda
Okres: Hodonín
Plocha pozemku: 2.131 m²
Stavba: Rekreační chata
Umístění objektu: Klidná část obce

Vybavení

Komunikace: Asfaltová
Doprava: Silnice, Autobus
Voda: Místní zdroj
Elektřina: 230V, 400V

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2018. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman