Brno - Horní Heršpice, zahrada s chatkou.

Prodej pozemku Brno

PRODÁNO / PRONAJATO

105B013-2

Popis nemovitosti

Dřevěná chatka s terasou, na betonové podezdívce, v zahrádkářské a chatové lokalitě při ulici Ořechovská, v Brně - Horní Heršpice. Zastávka MHD je ve vzdálenosti 1 km od pozemku. V chatě je kuchyňka..

Dřevěná chatka s terasou, na betonové podezdívce, v zahrádkářské a chatové lokalitě při ulici Ořechovská, v Brně - Horní Heršpice. Zastávka MHD je ve vzdálenosti 1 km od pozemku.
V chatě je kuchyňka a jedna obytná místnost, před chatou je zastřešená terasa. Do chaty je přivedena elektřina. Zastavěná plocha chaty je 43 m2. Pozemek je oplocený, zatravněný s možností příjezdu po polní cestě. Na pozemek je přiveden obecní vodovod, možnost odběru vody i z vlastní studny.
Možnost přikoupení navazujícího pozemku o výměře 581 m2, s chatkou o zastavěné ploše 15 m2.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: 105B013-2
Okres: Brno
Obec: Brno


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BRNO, Květná
Květná 167/3, 603 00  Brno
Prodej pozemku v lokalitě Brno, okres Brno - obrázek č. 1
Prodej pozemku v lokalitě Brno, okres Brno - obrázek č. 2Prodej pozemku v lokalitě Brno, okres Brno - obrázek č. 3Prodej pozemku v lokalitě Brno, okres Brno - obrázek č. 4Prodej pozemku v lokalitě Brno, okres Brno - obrázek č. 5Prodej pozemku v lokalitě Brno, okres Brno - obrázek č. 6Prodej pozemku v lokalitě Brno, okres Brno - obrázek č. 7Prodej pozemku v lokalitě Brno, okres Brno - obrázek č. 8zobrazit další

Informace

Kategorie: Pozemky - zahrady
Lokalita: Ořechovská, Brno - Horní Heršpice
Okres: Brno-město
Plocha pozemku: 714 m²
Plocha zastavěná: 43 m²
Stavba: Rekreační chata
Umístění objektu: Okraj obce
Zástavba: Rekreační

Vybavení

Doprava: Silnice, MHD

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman