Brno - Žebětín, pozemek 790 m2.

Prodej pozemku Brno

PRODÁNO / PRONAJATO

315B011-2

Popis nemovitosti

Pozemek o celkové výměře 790 m2, vhodný pro výstavbu rekreačního objektu i k celoročnímu užívání, v malé chatové oblasti na okraji Brna - Žebětín. Lokalita je vzdálena cca 1,5 kilometru od centra..

Pozemek o celkové výměře 790 m2, vhodný pro výstavbu rekreačního objektu i k celoročnímu užívání, v malé chatové oblasti na okraji Brna - Žebětín. Lokalita je vzdálena cca 1,5 kilometru od centra městské části.
Jedná se o zatravněný, částečně oplocený pozemek cca obdélníkového tvaru, o rozměrech cca 15 metrů x 53 metrů. Pozemek je v katastru nemovitostí veden jako orná půda, na základě územního plánu je na pozemku přípustná výstavba objektu pro individuální rekreaci o zastavěné ploše maximálně 25 m2 (včetně vstupů, verand a teras), objekt může být podsklepený, mít jedno nadzemní podlaží a podkroví, obestavěný prostor stavby nad terénem pozemku nesmí překročit 110 m3. K pozemku je příjezd po nezpevněné polní cestě, navazující cca 50 metrů od hranice pozemku na asfaltovou komunikaci. U pozemku je možnost připojení na elektrickou energii a vodovod.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: 315B011-2
Okres: Brno
Obec: Brno


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BRNO, Květná
Květná 167/3, 603 00  Brno

Informace

Kategorie: Pozemky pro bydlení
Lokalita: Brno - Žebětín
Okres: Brno-město
Plocha pozemku: 790 m²
Umístění objektu: Okraj obce
Zástavba: Rekreační

Vybavení

Doprava: Silnice

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman