Tulešice, stavební pozemek o rozloze 1 872m2.

Prodej pozemku Tulešice

PRODÁNO / PRONAJATO

A473

Popis nemovitosti

Ideální pro stavbu samostatně stojícího rodinného domu. Na okraji obce Tulešice, okres Znojmo. Obec Tulešice leží 10 km od Moravského Krumlova, 40 km od Brna a 30 km od Znojma. Dostupnost velmi..

Ideální pro stavbu samostatně stojícího rodinného domu.

Na okraji obce Tulešice, okres Znojmo.
Obec Tulešice leží 10 km od Moravského Krumlova, 40 km od Brna a 30 km od Znojma.
Dostupnost velmi dobrá, případně od Brna po hlavním tahu Brno - Pohořelice.
Možno využít dopravu autobusem, případně vlak.

Pozemek o rozloze 1 872m2, leží v pěkné klidné lokalitě, poblíž chráněné krajinné oblasti povodí Rokytné, v mírném svahu.
Pozemek svojí kratší stranou přiléhá k obecní komunikaci, u níž vedou také sítě. Parcela je momentálně vedená jako orná půda, ale v územním plánu obce je určena k zastavění.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: A473
Okres: Znojmo
Obec: Tulešice

Makléř

Lenka Buršíková
1. LEVEL - REALITNÍ MAKLÉŘ

Lenka Buršíková
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka MORAVSKÝ KRUMLOV
, 672 01  Moravský Krumlov
Prodej pozemku v lokalitě Tulešice, okres Znojmo - obrázek č. 1
Prodej pozemku v lokalitě Tulešice, okres Znojmo - obrázek č. 2Prodej pozemku v lokalitě Tulešice, okres Znojmo - obrázek č. 3

Informace

Kategorie: Pozemky pro bydlení
Lokalita: Tulešice
Okres: Znojmo
Plocha pozemku: 1.872 m²
Umístění objektu: Okraj obce
Zástavba: Obytná

Vybavení

Doprava: Vlak, Silnice, Autobus

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman