Trstěnice, RD 2+1+1, pozemek - rodinný dům

Prodej pozemku Trstěnice

PRODÁNO / PRONAJATO

AN144M023-2

Popis nemovitosti

Starší rodinný domek 2+1 s další samostatnou místností ideální pro chalupáře, který by si chtěl zrekonstruovat starý domek na stylovou chaloupku nebo hostinec. Domek je opravdu hodně starý, ale z..

Starší rodinný domek 2+1 s další samostatnou místností ideální pro chalupáře, který by si chtěl zrekonstruovat starý domek na stylovou chaloupku nebo hostinec. Domek je opravdu hodně starý, ale z venkovní části vypadá velmi zajímavě. Dá se využít na rekostrukci, popřípadě k demolici na stavební pozemek. Nachází se v malebné vesnici Trstěnice, která je velmi klidná. Nachází se zde knihovna, kulturní dům a obchod. Vnitřní vybavení domu, je opravdu velkým skvostem pro sběratele. Najdete zde krásná kachlová kamna s chlebovou pecí a lopatou, starožitné postele a skříně, kádě a sudy a jiné strarožitnosti. Také okýnka domu jsou velmi stylová. Dům obklopuje zeleň popínavého vína a zahrad a předzahrádky, která náleží k domu.
Do domu je možno vejít ze dvora, kde se nachází jedna místnost, která je samostatná nebo dalším vchodem, také ze dvora, kde jsou tři průchozí místnosti. Vcházíme do jedné s kachlovými kamny a po levé i pravé straně se nachází dveře do dalších dvou obytných prostor.
K domu náleží krásný klenutý kamenný sklep a chlévy, ke kterým se dostanete přes dvůr. Zahrada je momentálně neudržovaná, ale vzhledem k tomu, že na ní rostou různé keříky, živý plot a popínavé rostliny a díky starodávným plůtkům, by se z ní dala udělat moc pěkná zahrádka. K této nemovitosti, je možno dokoupit stavební pozemek, který leží za zahradou.
V Trstěnicích můžete navtěvovat vyhlášené koupaliště s kempem.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: AN144M023-2
Okres: Znojmo
Obec: Trstěnice

Makléř

Lenka Buršíková
1. LEVEL - REALITNÍ MAKLÉŘ

Lenka Buršíková
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka MORAVSKÝ KRUMLOV
, 672 01  Moravský Krumlov
Prodej pozemku v lokalitě Trstěnice, okres Znojmo - obrázek č. 1
Prodej pozemku v lokalitě Trstěnice, okres Znojmo - obrázek č. 2Prodej pozemku v lokalitě Trstěnice, okres Znojmo - obrázek č. 3Prodej pozemku v lokalitě Trstěnice, okres Znojmo - obrázek č. 4Prodej pozemku v lokalitě Trstěnice, okres Znojmo - obrázek č. 5Prodej pozemku v lokalitě Trstěnice, okres Znojmo - obrázek č. 6Prodej pozemku v lokalitě Trstěnice, okres Znojmo - obrázek č. 7Prodej pozemku v lokalitě Trstěnice, okres Znojmo - obrázek č. 8zobrazit další

Informace

Kategorie: Pozemky pro bydlení
Lokalita: Trstěnice
Okres: Znojmo
Plocha pozemku: 249 m²
Plocha zastavěná: 116 m²
Stavba: Rodinný dům
Umístění objektu: Klidná část obce
Zástavba: Obytná

Vybavení

Komunikace: Neupravená
Doprava: Silnice, Autobus

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman