Pustiměřské Prusy, pozemek.

Prodej pozemku Pustiměř

PRODÁNO / PRONAJATO

315BL001

Popis nemovitosti

Poslední stavební pozemek v této lokalitě, klidné části obce Pustiměřské Prusy na okraji Pustiměře, která leží na úpatí Drahanské vrchovy a je vzdálena asi 5 km od města Vyškova.Ve městě je..

Poslední stavební pozemek v této lokalitě, klidné části obce Pustiměřské Prusy na okraji Pustiměře, která leží na úpatí Drahanské vrchovy a je vzdálena asi 5 km od města Vyškova.Ve městě je veškerá občanská vybavenost. V obci - škola, školka, lékař, potraviny, restaurace, pošta, kostel a IDS. V blízkosti najdeme také tenisové kurty, tělocvičnu a horolezeckou stěnu.
Pozemek má celkovou výměru 699 m2 a stojí na něm stará hospodářská budova. Veškeré inženýrské sítě jsou u pozemku.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: 315BL001
Okres: Vyškov
Obec: Pustiměř


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BRNO, Květná
Květná 167/3, 603 00  Brno
Prodej pozemku v lokalitě Pustiměř, okres Vyškov - obrázek č. 1
Prodej pozemku v lokalitě Pustiměř, okres Vyškov - obrázek č. 2Prodej pozemku v lokalitě Pustiměř, okres Vyškov - obrázek č. 3Prodej pozemku v lokalitě Pustiměř, okres Vyškov - obrázek č. 4Prodej pozemku v lokalitě Pustiměř, okres Vyškov - obrázek č. 5Prodej pozemku v lokalitě Pustiměř, okres Vyškov - obrázek č. 6Prodej pozemku v lokalitě Pustiměř, okres Vyškov - obrázek č. 7Prodej pozemku v lokalitě Pustiměř, okres Vyškov - obrázek č. 8

Informace

Kategorie: Pozemky pro bydlení
Lokalita: Pustiměř - Pustiměřské Prusy
Okres: Vyškov
Plocha pozemku: 699 m²
Umístění objektu: Klidná část obce
Zástavba: Obytná

Vybavení

Komunikace: Neupravená
Doprava: Vlak, Silnice, Autobus

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman