Pozemek, Pístovice

Prodej pozemku Račice-Pístovice

PRODÁNO / PRONAJATO

319V017

Popis nemovitosti

Nabízíme pozemek v obci Pístovice. Celková plocha pozemku je 953 m2. Na pozemku stojí nedokončená stavba, která sloužila jako ateliér o velikosti 60 m2. Na pozemek je přivedena voda a elektřina. Plyn..

Nabízíme pozemek v obci Pístovice. Celková plocha pozemku je 953 m2. Na pozemku stojí nedokončená stavba, která sloužila jako ateliér o velikosti 60 m2. Na pozemek je přivedena voda a elektřina. Plyn je na hranici pozemku a kanalizace je vzdálená 30 m od pozemku. Majitel pozemku má projektovou dokumentaci na rozšíření. Voda a Je zde krásné a klidné prostředí. V obci je obchod s potravinami. Další občanská vybavenost se nachází ve vedlejší obci Račice. Je zde dobrá dopravní dostupnost do města Brno vzdáleného 45 km. Obec se nachází na úpatí Drahanské vrchoviny 10 km severozápadně od Vyškova. Velmi oblíbené jsou vycházky do okolí obce - např. překrásným údolím potoka Rakovce do Jedovnic (asi 13 km vzdálených) anebo údolím Říčky až do Brna. Obě údolí jsou od roku zařazeny do kategorie přírodní park a jsou zde zřízeny naučné stezky. V obci je křižovatka cyklostezek. Rybníky, na kterých si přijdou na své i rybáři, jsou i v nedalekém okolí obce. Samotný Pístovický rybník, se známou pístovickou Riviérou a velkou chatovou oblastí, je využíván rekreanty. U rybníka jsou k dispozici restaurace a půjčovny loděk. Nyní je také nově v provozu autokemp.
Na tuto nemovitost vám do 14-ti dnů vyřídíme hypotéku s nejnižší úrokovou sazbou na trhu a to již od 3 %. Pro nezávazný výpočet hypotéky nás neváhejte kontaktovat.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: 319V017
Okres: Vyškov
Obec: Račice-Pístovice


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BRNO, Květná
Květná 167/3, 603 00  Brno
Prodej pozemku v lokalitě Račice-Pístovice, okres Vyškov - obrázek č. 1
Prodej pozemku v lokalitě Račice-Pístovice, okres Vyškov - obrázek č. 2Prodej pozemku v lokalitě Račice-Pístovice, okres Vyškov - obrázek č. 3Prodej pozemku v lokalitě Račice-Pístovice, okres Vyškov - obrázek č. 4Prodej pozemku v lokalitě Račice-Pístovice, okres Vyškov - obrázek č. 5Prodej pozemku v lokalitě Račice-Pístovice, okres Vyškov - obrázek č. 6Prodej pozemku v lokalitě Račice-Pístovice, okres Vyškov - obrázek č. 7Prodej pozemku v lokalitě Račice-Pístovice, okres Vyškov - obrázek č. 8zobrazit další

Informace

Kategorie: Pozemky pro bydlení
Lokalita: Račice-Pístovice - Pístovice
Okres: Vyškov
Plocha pozemku: 953 m²
Plocha zastavěná: 60 m²
Stavba: Rodinný dům
Umístění objektu: Klidná část obce
Zástavba: Obytná

Vybavení

Komunikace: Neupravená
Doprava: Silnice, Autobus

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman