Nemotice, stavební parcela 5 212 m2, zahrada - pozemek

Prodej pozemku Nemotice

PRODÁNO / PRONAJATO

D3131BL026

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji pozemky o rozloze 5 212 m2 v Nemoticích na Vyškovsku. Pozemky jsou v současné době využívány jako zahrady s ovocnými dřevinami, leží na klidném místě na..

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji pozemky o rozloze 5 212 m2 v Nemoticích na Vyškovsku.

Pozemky jsou v současné době využívány jako zahrady s ovocnými dřevinami, leží na klidném místě

na okraji obce.

Veškeré inženýrské sítě jsou v dosahu, jde o mírně svažitý terén.

K uvedeným pozemkům je možné přikoupit dalších sousedních 6 564m2 stavebních pozemků se stávajícím komerčním objektem v ceně.

Pro bližší informace a prohlídky volejte makléře.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: D3131BL026
Okres: Vyškov
Obec: Nemotice

Makléř

Radek Novotný
3 hvězdy 3 hvězdy 3 hvězdy
3. LEVEL - TOP KLUB

Radek Novotný
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]

Reference na makléře

Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BLANSKO
Sadová 149/2, 678 01  Blansko
Prodej pozemku v lokalitě Nemotice, okres Vyškov - obrázek č. 1
Prodej pozemku v lokalitě Nemotice, okres Vyškov - obrázek č. 2Prodej pozemku v lokalitě Nemotice, okres Vyškov - obrázek č. 3Prodej pozemku v lokalitě Nemotice, okres Vyškov - obrázek č. 4Prodej pozemku v lokalitě Nemotice, okres Vyškov - obrázek č. 5Prodej pozemku v lokalitě Nemotice, okres Vyškov - obrázek č. 6Prodej pozemku v lokalitě Nemotice, okres Vyškov - obrázek č. 7Prodej pozemku v lokalitě Nemotice, okres Vyškov - obrázek č. 8Prodej pozemku v lokalitě Nemotice, okres Vyškov - obrázek č. 9


Informace

Kategorie: Pozemky pro bydlení
Lokalita: Nemotice
Okres: Vyškov
Plocha pozemku: 5.212 m²
Umístění objektu: Klidná část obce

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2018. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman