Kobeřice, pozemek.

Prodej pozemku Kobeřice u Brna

PRODÁNO / PRONAJATO

319V014

Popis nemovitosti

Pozemek o výměře 1449 m2, na výstavbu rodinného domu, pozemek se nachází v klidné, krásné části obce Kobeřice, okres Vyškov. Do obce se dostaneme autobusovou dopravou IDS. Bezproblémová dostupnost..

Pozemek o výměře 1449 m2, na výstavbu rodinného domu, pozemek se nachází v klidné, krásné části obce Kobeřice, okres Vyškov. Do obce se dostaneme autobusovou dopravou IDS. Bezproblémová dostupnost do Vyškova.
Pozemek lze využít jako stavební pozemek. Na pozemku jsou inženýrské sítě elektřina, voda, kanalizace je nutno řešit jímkou. Šířka je 21 m a délka je 67 m. Cena za m2 je 700,-.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: 319V014
Okres: Vyškov
Obec: Kobeřice u Brna


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BRNO, Květná
Květná 167/3, 603 00  Brno
Prodej pozemku v lokalitě Kobeřice u Brna, okres Vyškov - obrázek č. 1
Prodej pozemku v lokalitě Kobeřice u Brna, okres Vyškov - obrázek č. 2Prodej pozemku v lokalitě Kobeřice u Brna, okres Vyškov - obrázek č. 3

Informace

Kategorie: Pozemky pro bydlení
Lokalita: Kobeřice u Brna
Okres: Vyškov
Plocha pozemku: 1.449 m²
Umístění objektu: Klidná část obce

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman