Stavební pozemek v Dolních Heršpicích

Prodej pozemku Brno

PRODÁNO / PRONAJATO

166

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji pěkný rovinatý stavební pozemek v žádané lokalitě v Brně - Dolních Heršpicích! Celková plocha: 791 m2 Vhodný například pro montovanou stavbu! Umístění objektu: Nedaleko..

Nabízíme k prodeji pěkný rovinatý stavební pozemek v žádané lokalitě v Brně - Dolních Heršpicích!
Celková plocha: 791 m2
Vhodný například pro montovanou stavbu!

Umístění objektu:
Nedaleko obchodního centra Futurum. V okolí jsou zahrádky i postavené domky. Pozemek o šíři cca 12 m lze využít jako zahradu nebo stavební parcelu. O přednostních právech na odkoupení sousedního pozemku se jedná.

IS:
Na hranici pozemku

Zakázku vyřizuje B. Bursáková (mobil: 739 084 666)

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: 166
Okres: Brno
Obec: Brno


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BRNO, Květná
Květná 167/3, 603 00  Brno

Informace

Kategorie: Pozemky pro bydlení
Lokalita: Dolní Heršpice, Brno - Dolní Heršpice
Okres: Brno-město
Plocha pozemku: 791 m²
Umístění objektu: Okraj obce
Zástavba: Obytná

Vybavení

Komunikace: Neupravená
Doprava: Silnice, MHD, Autobus

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman