Bučovice - Černčín, pozemek pro stavbu RD.

Prodej pozemku Bučovice

PRODÁNO / PRONAJATO

302V001

Popis nemovitosti

Pozemek o výměře 1 645 m2, vhodný pro výstavbu samostatně stojícího rodinného domu, v okrajové klidné části Bučovic - Černčín, při zpevněné polní cestě navazující na ulici Potoční. Do obce je..

Pozemek o výměře 1 645 m2, vhodný pro výstavbu samostatně stojícího rodinného domu, v okrajové klidné části Bučovic - Černčín, při zpevněné polní cestě navazující na ulici Potoční. Do obce je autobusové spojení a je vzdálena cca 2 km od centra města Bučovice, ve kterém je veškerá občanská vybavenost.
Pozemek je trojúhelníkového tvaru, v nejširším místě měří cca 28 metrů, délka je 97 metrů, terén je mírně svažitý, pozemek je neoplocený. Příjezd k pozemku je po polní cestě (cca 4 metry) navazující na zpevněnou cestu. Inženýrské sítě jsou ve vzdálenosti cca 100 metrů od hranice pozemku, investice na přivedení na pozemek je cca 100 až 150 tis. Kč.
Z pozemku je pěkný výhled na okolní přírodu, v blízkosti je malý rybník s potokem, nehrozí ale záplavy.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: 302V001
Okres: Vyškov
Obec: Bučovice


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BRNO, Květná
Květná 167/3, 603 00  Brno
Prodej pozemku v lokalitě Bučovice, okres Vyškov - obrázek č. 1
Prodej pozemku v lokalitě Bučovice, okres Vyškov - obrázek č. 2Prodej pozemku v lokalitě Bučovice, okres Vyškov - obrázek č. 3Prodej pozemku v lokalitě Bučovice, okres Vyškov - obrázek č. 4Prodej pozemku v lokalitě Bučovice, okres Vyškov - obrázek č. 5

Informace

Kategorie: Pozemky pro bydlení
Lokalita: Potoční, Bučovice - Černčín
Okres: Vyškov
Plocha pozemku: 1.645 m²
Umístění objektu: Klidná část obce
Zástavba: Obytná

Vybavení

Doprava: Silnice, Autobus

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman