Mutěnice, sklep s vinohradem.

Prodej pozemku Mutěnice

PRODÁNO / PRONAJATO

142B004-1

Popis nemovitosti

Klenbový vinný sklep (cca 80 m2) s obytnou částí 2+kk a vinohradem 976 m2, na klidném místě s vinnými sklepy, v lokalitě Pod Dubňanskou horou u obce Mutěnice. Jedná se o větší vinařskou obec..

Klenbový vinný sklep (cca 80 m2) s obytnou částí 2+kk a vinohradem 976 m2, na klidném místě s vinnými sklepy, v lokalitě Pod Dubňanskou horou u obce Mutěnice. Jedná se o větší vinařskou obec vzdálenou cca 11 kilometrů severozápadně od města Hodonín, v obci je veškerá občanská vybavenost a je do ní autobusové a vlakové spojení.
Objekt je situována cca 2 kilometry od centra obce a k pozemku je příjezd po asfaltové komunikaci. Sklep je zpevněn cihlovou klenbou, stavba s posezením a lisovnou v přízemí a obytnou částí v patře byla postavena před cca 18-ti lety. Objekt je napojen na obecní vodovod a elektřinu 220/380 V, odpady jsou svedeny do septiku, vytápění je lokální na tuhá paliva, ohřev vody elektrickým bojlerem.
Menší část pozemku o výměře 314 m2, na kterém je vybudován sklep, je vedena jako orná půda, zbývající část o výměře 976 m2 je vedena jako vinice. Vinohrad má asi 1 000 hlav, cca sedm druhů révy.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: 142B004-1
Okres: Hodonín
Obec: Mutěnice


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BRNO, Květná
Květná 167/3, 603 00  Brno
Prodej pozemku v lokalitě Mutěnice, okres Hodonín - obrázek č. 1
Prodej pozemku v lokalitě Mutěnice, okres Hodonín - obrázek č. 2Prodej pozemku v lokalitě Mutěnice, okres Hodonín - obrázek č. 3Prodej pozemku v lokalitě Mutěnice, okres Hodonín - obrázek č. 4Prodej pozemku v lokalitě Mutěnice, okres Hodonín - obrázek č. 5Prodej pozemku v lokalitě Mutěnice, okres Hodonín - obrázek č. 6Prodej pozemku v lokalitě Mutěnice, okres Hodonín - obrázek č. 7Prodej pozemku v lokalitě Mutěnice, okres Hodonín - obrázek č. 8zobrazit další

Informace

Kategorie: Ostatní pozemky
Lokalita: Mutěnice
Okres: Hodonín
Plocha pozemku: 1.290 m²
Umístění objektu: Okraj obce

Vybavení

Komunikace: Neupravená
Doprava: Vlak, Silnice, Autobus

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman