Olbramkostel, obchod, komerce - podnikání

Prodej komerčních prostor Olbramkostel

PRODÁNO / PRONAJATO

V1149M015-2

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k prodeji objekt vhodný k podnikání, jako obchod nebo po rekonstrukci by se dal využívat jako rodinný dům v obci Olbramkostel /okres Znojmo/. Dům je rozdělený na část, kde je obchod..

Nabízíme Vám k prodeji objekt vhodný k podnikání, jako obchod nebo po rekonstrukci by se dal využívat jako rodinný dům v obci Olbramkostel /okres Znojmo/.
Dům je rozdělený na část, kde je obchod /100m2/, pak je zde sklad na zboží /92m2/, dvě garáže, výrobní část o CP /50m2/, provozní /80m2/.
Jedná se o rohový dům postavený z cihel stojící na pozemku o celkové ploše 442m2, zastavěná plocha činí 342m2. Vytápění objektu je ústřední na pevná paliva.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: V1149M015-2
Okres: Znojmo
Obec: Olbramkostel

Makléř

Ing. Jan Linda
2 hvězdy 2 hvězdy
3. LEVEL - TOP KLUB

Ing. Jan Linda
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]

Web makléřeReference na makléře

Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka ZNOJMO
Studentská 951/3, 669 02  Znojmo
Prodej komerčních prostor v lokalitě Olbramkostel, okres Znojmo - obrázek č. 1
Prodej komerčních prostor v lokalitě Olbramkostel, okres Znojmo - obrázek č. 2Prodej komerčních prostor v lokalitě Olbramkostel, okres Znojmo - obrázek č. 3Prodej komerčních prostor v lokalitě Olbramkostel, okres Znojmo - obrázek č. 4Prodej komerčních prostor v lokalitě Olbramkostel, okres Znojmo - obrázek č. 5Prodej komerčních prostor v lokalitě Olbramkostel, okres Znojmo - obrázek č. 6

Informace

Kategorie: Obchodní prostory
Lokalita: Olbramkostel
Okres: Znojmo
Plocha užitná: 442 m²
Plocha pozemku: 442 m²
Plocha zastavěná: 296 m²
Podlaží umístění: 1
Stav objektu: Dobrý
Budova: Cihlová
Typ domu: Přízemní
En. náročnost b.: G (PENB nedodán)

Vybavení

Míst k parkování: 5
Parkování: ano
Telekomunikace: Telefon
Doprava: Vlak, Silnice, Autobus
Voda: Dálkový vodovod
Elektřina: 400V
Plyn: Plynovod
Odpad: Jímka
Topení: Ústřední tuhá paliva

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman