Hlavní stránka » Reference celé společnosti

Reference na makléře - Ing. Jan Linda

Vše super, ochota, spolehlivost, příjemné vystupování.

Děkuji Petr Novák

Rodinný dům 4+1, Lančov - obrázek č. 1Rodinný dům 4+1, Lančov - obrázek č. 2Rodinný dům 4+1, Lančov - obrázek č. 3
Ing. Jan Linda
Ing. Jan Linda3 hvězdy 3 hvězdy 3 hvězdy

Chtěl bych poděkovat Ing. Lindovi, smluvnímu partnerovi COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o. Studentská 3, 669 02 Znojmo, za naprosto profesionální prodej dvou nemovitostí k mé maximální spokojenosti.
První byla garsonka v roce 2017 a druhá letos rok 2022 společný rodinný domek. Naprosto profesionální přístup včetně informací od Ing. Lindy o průběhu při prodeji až po informace od advokáta firmy, který podával informace o zapsání na katastru, smlouvu o prodeji až po informaci, že jsou peníze na účtu.
Ještě jednou moc děkuji, mohu jen z vlastní zkušenosti doporučit.

Vlastimil Drozd

Rodinný dům 4+1 a 1+1, Hlína

Chtěl bych poděkovat za naprosto profesionální prodej dvou nemovitostí k mé maximální spokojenosti. - obrázek č. 1Chtěl bych poděkovat za naprosto profesionální prodej dvou nemovitostí k mé maximální spokojenosti. - obrázek č. 2Chtěl bych poděkovat za naprosto profesionální prodej dvou nemovitostí k mé maximální spokojenosti. - obrázek č. 3
Ing. Jan Linda
Ing. Jan Linda3 hvězdy 3 hvězdy 3 hvězdy

S prací pana Lindy jsem byl velmi spokojen. Prodej domu proběhl dle mých očekávání, rychle a spolehlivě. Pana Lindu bych vřele doporučil.

Křivánek

S prací pana Lindy jsem byl velmi spokojen. - obrázek č. 1S prací pana Lindy jsem byl velmi spokojen. - obrázek č. 2S prací pana Lindy jsem byl velmi spokojen. - obrázek č. 3
Ing. Jan Linda
Ing. Jan Linda3 hvězdy 3 hvězdy 3 hvězdy

Při prodeji bytu byl přístup pana Lindy nanejvýš profesionální,jeho vstřícnost,loajalita a ochota vedla téměř k okamžitému prodeji mého bytu. Oceňuji veškeré vyřízení všech sounáležitosti s prodejem a rychlé jednání. S panem Lindou jsem byla naprosto spokojená a mohu vřele doporučit jeho služby dalším lidem,kteří jsou s prodejem nemovitostí bezradní,tak jako jsem byla já. Moc děkuji.

Gabriela Janíčková

Ing. Jan Linda
Ing. Jan Linda3 hvězdy 3 hvězdy 3 hvězdy

Tímto bychom chtěli poděkovat a zároveň velmi kladně ohodnotit
činnost a osobní přístup (komunikativnost, ochota, aktivita,
sdílnost a pochopení, trpělivost) a velmi profesionální přístup
makléře pana Lindy. I když jsme
prozatím od makléřů společnosti Coloseum prozatím nezakoupili
žádnou nemovitost, i tak jsme s jejich prací velice spokojeni. Jsou
praví lidé na správném místě. Můžeme jen a jen doporučit tyto
realitní makléře i společnosti Coloseum.

S pozdravem Hrstkovi

Ing. Jan Linda
Ing. Jan Linda3 hvězdy 3 hvězdy 3 hvězdy

Nedávno jsem se rozhodl koupit nemovitost a z celého procesu jsem byl nesvůj. Proto jsem se rozhodl pro spolupráci s RK. Zvolil jsem RK Coloseum a musím říct, že jsem rozhodně nešlápl vedle. Komunikace a spolupráce byla už od začátku na výbornou. Velké díky patří panu makléři Lindovi, který si od začátku byl schopný najít čas na zodpovězení mých občas i zbytečných dotazů. Jelikož to byla moje první zkušenost s nákupem nemovitosti bylo těchto dotazů opravdu mraky. Nicméně pan Linda vždy překvapil svoji trpělivostí a ochotností. Na stejné úrovni se mnou zacházeli i jeho kolegové v kanceláři, kteří sami od sebe přicházeli s
možnostmi a návrhy jak dané věci nejlépe vyřešit. Když vše proběhlo podle plánu a bez větších komplikací, RK Coloseum se nabídla i s pomocí pronájmu nemovitosti. Neváhal jsem a nabídku přijal. Spolu s panem Lindem jsme vyplnili papíry potřebné
k pronajmutí. Kromě toho jsem také opět dostal nespočet rad ohledně budoucího nakládání s nemovitostí.
Opět vše proběhlo podle plánu a bez komplikací. S panem Lindem jakožto průvodcem prohlídek nemovitostí se nemovitost podařilo pronajmout za necelých deset dní. I po ukončení veškerého papírování ohledně této akce byl pan Linda, a doufám že bude i na dále, připraven zodpovědět mé dotazy či vypomoci mi s různými drobnostmi týkajících se pronájmu nemovitosti.
Rozhodně se těším na budoucí spolupráci s touto bezkonkurenční realitní kanceláří! V.CH - Kupující bytu ve Znojmě

Ing. Jan Linda
Ing. Jan Linda3 hvězdy 3 hvězdy 3 hvězdy

S realitní kanceláří Coloseum jsme velmi spokojeni, konkrétně s prací pana Ing. Jana Lindy. Zadali jsme mu prodej bytu. Od prvopočátku byl Ing. Jan Linda velmi vstřícný, pohotový, o každém kroku nás informoval telefonicky nebo osobně.
Jeho jednání bylo taktní a s každým ohledem profesionální. Nelze mu nic jiného, než poděkovat za perfektně vykonanou práci.
BC. Irena Řezníčková, Ing. František Řezníček

Ing. Jan Linda
Ing. Jan Linda3 hvězdy 3 hvězdy 3 hvězdy

Pan Linda je vstřícný a ochotný, jednání bez problémů. Doporučuji. On i kancelář ve Znojmě mi vyšli vstříc i nad rámec svých povinností.
Slánská - kupující RD Štítary

Ing. Jan Linda
Ing. Jan Linda3 hvězdy 3 hvězdy 3 hvězdy

V roce 2017 jsme uzavřeli smlouvu na prodej vesnického domu po rodičích s nejmenovanou realitní kanceláří. Během 6 měsíců nenašla realitní kancelář žádného zájemce o koupi naší nemovitosti.
V lednu 2018 jsme proto uzavřeli novou smlouvu s realitní kanceláří Coloseum nemovitosti, zastoupenou Ing. Janem Lindou. Jeho iniciativní přístup k prodeji se projevil zejména pořízením nové fotodokumentace celé nemovitosti, která byla ve vyšší kvalitě než u předchozí realitní kanceláře. Přibližně po měsíci, kdy byla nemovitost vystavena na webových stránkách realitní kanceláře, se nám ozval pan Ing.Linda, že by měl zájemce. Tento zájemce si skutečně naši nemovitost vybral a jen díky osobnímu přístupu Ing.Lindy a jeho pomoci se podařilo i přes nezvyklé překážky se zajištěním financování ze strany kupujícího prodej uskutečnit.

Touto cestou vyjadřujeme poděkování za úspěšné zprostředkování prodeje celé realitní kanceláři Coloseum nemovitosti a zejména pak Ing. Janu Lindovi.

Všem zájemcům o koupi nebo prodej nemovitosti doporučujeme použít služby této realitní kanceláře.

Jelínková Alžběta

Ing. Jan Linda
Ing. Jan Linda3 hvězdy 3 hvězdy 3 hvězdy

Vážená paní vedoucí,
děkuji Vám za Váš laskavý přístup k celé záležitosti kolem prodeje mého bytu. Zároveň chci poděkovat za úsilí, které vynaložil pan ing. Linda, i když to bylo někdy dost těžké. Hodně se snažil i když se vyskytl nějaký problém. Vlhký a vybydlený byt prodat nebylo jistě snadné. S údivem konstatuji, že jsem byla hodně překvapena, že byt prodal v tak brzké době.
Děkuji Vám za trpělivost se mnou a jsem s pozdravem.

Luňáčková - prodávající byt ve Znojmě

Ing. Jan Linda
Ing. Jan Linda3 hvězdy 3 hvězdy 3 hvězdy

S panem Lindou jsme plně spokojeni. Prodávali jsme přes něj chalupu mimo místo našeho bydliště a pan makléř se o vše postaral. Komunikovali jsme s ním telefonicky nebo mailem a na všem jsme se rozumně domluvili. Nemáme mu co vytknout. Vše proběhlo bez zbytečného zdržování a ke spokojenosti obou stran. RK Coloseum a pana makléře můžeme jenom doporučit. V případě potřeby určitě opět vyhledáme spolupráci.

Děkujeme Bezchlebovi

Ing. Jan Linda
Ing. Jan Linda3 hvězdy 3 hvězdy 3 hvězdy

Se službami kanceláře jsem byla velmi spokojená. Všichni byli velmi přátelští a profesionální. Domluva s makléřem byla vždy věcná a rychlá. Na všechny dotazy jsem obdržela plnohodnotnou odpověď a vždy včas. Jako zákazník tuto realitní kancelář doporučuji a sama se na Coloseum v budoucnosti ráda opět obrátím.

Mikulová - kupující chalupy v Uherčicích.

Ing. Jan Linda
Ing. Jan Linda3 hvězdy 3 hvězdy 3 hvězdy

Dobrý den, chtěli bychom poděkovat za kvalitní spolupráci a profesionální přístup při nákupu našeho domu v Hrušovanech nad Jevišovkou. Rádi doporučíme ing. Lindu pro další spolupráci našim přátelům.
Děkujeme a přejeme do nového roku pevné zdraví a mnoho úspěšně prodaných nemovitostí.

S pozdravem Radek Chuděj

Ing. Jan Linda
Ing. Jan Linda3 hvězdy 3 hvězdy 3 hvězdy

Pane inženýre patří Vám velké poděkování za velmi profesionální přístup při prodeji  naší nemovitosti.
Poděkování patří i Vaší kolegyni která Vás zastupovala.Velmi si vážíme Vaší trpělivosti a rychlosti  při vyřízení našich zmatků s financemi.Ještě jednou dík a kdybychom v budoucnosti potřebovali pomoc při prodeji nebo koupi určitě se na Vás obrátíme znovu.

Váňovi

Ing. Jan Linda
Ing. Jan Linda3 hvězdy 3 hvězdy 3 hvězdy

Dobrý den,

Chtěl bych moc poděkovat p.ing. Janu Lindovi za excelentně prodanou garsonku na Přímětické ulici.Od prvních informací o pojištění realitky,pojištění účtu pro úschovu kupní ceny až po odhlášení-přepis elektroměru na nového majitele.O nic jsem se nemusel starat naprosto profesionální přístup.Poděkování také advokátovi Mgr. Tomášovi Vašíčkovi také profesionál na svém místě.
Ještě jednou děkuji a vřele doporučuji všem potenciálním zákazníkům.

S přátelským pozdravem

Vlastimil Drozd

Ing. Jan Linda
Ing. Jan Linda3 hvězdy 3 hvězdy 3 hvězdy

Tímto bych chtěla poděkovat realitni kancelaři Coloseum ve Znojmě a zvláště panu Lindovi ,který se nám věnoval ohledně koupi domu a zaroveň prodeje našeho bytu.
Perfektni práce, vstříctnost a spolehlivost.
Pan Linda rozumí své práci a dělá ji dobře.
Ještě jednou děkuji

Marečkova

Ing. Jan Linda
Ing. Jan Linda3 hvězdy 3 hvězdy 3 hvězdy
TOPlist