Tvarožná Lhota, Chata 5+1, garáž, elektřina - CHATA

Prodej chaty Tvarožná Lhota

Tvarožná Lhota

V1217BC033

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k prodeji chatu o dispozici 5+1 a přibližné užitné ploše 103 m2 v atraktivní rekreační lokalitě Lučina. Chata se sedlovou střechou je částečně zděná a částečně dřevěná. V přízemí se..

Nabízíme Vám k prodeji chatu o dispozici 5+1 a přibližné užitné ploše 103 m2 v atraktivní rekreační lokalitě Lučina. Chata se sedlovou střechou je částečně zděná a částečně dřevěná. V přízemí se nachází vstupní hala (10 m2), obývací pokoj (24 m2), ložnice (15 m2), kuchyně (9 m2) a technická místnost (10 m2). V prvním patře najdeme dva pokoje (9,17 m2) a terasu. Parkovat je možné v garáži, která se nachází taktéž v chatě.
Do chaty je zavedená elektřina, voda je řešena zásobníkem na dešťovou vodu (2,5 – 3m3), odpady jsou svedeny do jímky. Vytápění je řešeno kamny na tuhá paliva nebo elektrické. Ohřev vody pak zajišťoval bojler, který je momentálně demontovaný.
Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: V1217BC033
Okres: Hodonín
Obec: Tvarožná Lhota

Cena

999 000 Kč
Bez provize. Financování zajistíme.

Makléř

Ing. Vitaliy Nebytov
3. LEVEL - TOP KLUB

Ing. Vitaliy Nebytov
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]

Web makléřeReference na makléře

Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BŘECLAV
Národních hrdinů 391/19, 690 02  Břeclav
Prodej domu v lokalitě Tvarožná Lhota, okres Hodonín - obrázek č. 1
Prodej domu v lokalitě Tvarožná Lhota, okres Hodonín - obrázek č. 2Prodej domu v lokalitě Tvarožná Lhota, okres Hodonín - obrázek č. 3Prodej domu v lokalitě Tvarožná Lhota, okres Hodonín - obrázek č. 4Prodej domu v lokalitě Tvarožná Lhota, okres Hodonín - obrázek č. 5Prodej domu v lokalitě Tvarožná Lhota, okres Hodonín - obrázek č. 6Prodej domu v lokalitě Tvarožná Lhota, okres Hodonín - obrázek č. 7Prodej domu v lokalitě Tvarožná Lhota, okres Hodonín - obrázek č. 8

Informace

Kategorie: Chata
Lokalita: Tvarožná Lhota
Okres: Hodonín
Velikost: 5 a více pokojů
Plocha užitná: 103 m²
Plocha pozemku: 609 m²
Stav objektu: Dobrý
Budova: Cihlová
Typ domu: Patrový
Poloha objektu: Samostatný
Umístění objektu: Samota

Vybavení

Garáž: ano
Terasa: ano
Elektřina: 230V, 400V
Odpad: Jímka
Topení: Lokální tuhá paliva, Lokální elektrické

Mám zájem o:


Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
nahrávám...

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman