Prohlédněte si aktuální nabídku bytů k prodeji v lokalitě Brno-město a okolí!
Prodej bytu 3+kk Brno
PRODÁNO / PRONAJATO
Nabízíme Vám k prodeji luxusně zrekonstruovaný byt 2,5+1 v Brně - Králově Poli na ul.Palackého třída, byt je v OV, 2.NP/5.NP, cihlový, okna domu jsou plastová, nový výtah v domě, nové topení, nové..
Nabízíme Vám k prodeji luxusně zrekonstruovaný byt 2,5+1 v Brně - Králově Poli na ul.Palackého třída, byt je v OV, 2.NP/5.NP, cihlový, okna domu jsou plastová, nový výtah v domě, nové topení, nové stupačky, bytové jádro je zděné, samostatné. Dispozice: pokoj 17m2, pokoj 17m2, pokoj 4m2, kuchyň 12,5m2, předsíň 9,5m2.V bytě zůstává KL, vestavěné skříně. K bytu je možnost využít zahradu ve vnitrobloku domu, dobrá dostupnost do centra města, MHD v dosahu. Pro více informací volejte makléře.
Na vaše vlastní bydlení vám do 14-ti dnů vyřídíme hypotéku s nejnižší úrokovou sazbou na trhu a to již od 3 %. Pro nezávazný výpočet hypotéky nás neváhejte kontaktovat.
Číslo zakázky: N265B011
Okres: Brno
Obec: Brno
Květná 167/3, 603 00 Brno
| Kategorie: | Byty 3+kk |
| Lokalita: | Palackého třída, Brno |
| Okres: | Brno-město |
| Vlastnictví: | Osobní |
| Užitná plocha: | 67 m² |
| Podlahová plocha: | 67 m² |
| Počet podlaží: | 5 |
| Podlaží umístění: | 2. NP |
| Stav objektu: | Velmi dobrý |
| Budova: | Cihlová |
| Umístění objektu: | Klidná část obce |
| En. náročnost b.: | G (PENB nedodán) |
| Parkování: | Ano |
| Doprava: | Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus |
| Elektřina: | 230V |