Mouřínov, Prodej, Rybník, 6381 m² - rybník

Prodej pozemku Mouřínov

AV371V020

Popis nemovitosti

Řadí se rybaření mezi Váš velký koníček a jediné co Vám chybí je vlasní rybník k rekreaci? Tak právě Vám, nabízíme k prodeji rybník, nacházející se v klidné části obce Mouřínov. Celková výměra..

Řadí se rybaření mezi Váš velký koníček a jediné co Vám chybí je vlasní rybník k rekreaci?
Tak právě Vám, nabízíme k prodeji rybník, nacházející se v klidné části obce Mouřínov.
Celková výměra pozemku činní 6381 m2 a nachází se v malebné a klidné části obce, tudíž se jedná o výborné místo k rekreaci. Celý pozemek je veden jako vodní plocha, která činní prozatím 1177 m2. Rybník disponuje dvěma přítoky a k pozemku vede samostatně příjezdová polní cesta.

Pro více informací neváhejte kontaktovat realitního makléře.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: AV371V020
Okres: Vyškov
Obec: Mouřínov

Makléř

Pavlík Jan
1. LEVEL - REALITNÍ MAKLÉŘ

Pavlík Jan
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka VYŠKOV
Masarykovo náměstí 61/29, 68201 Vyškov-Město (Vyškov)
Prodej pozemku v lokalitě Mouřínov, okres Vyškov - obrázek č. 1
Prodej pozemku v lokalitě Mouřínov, okres Vyškov - obrázek č. 2Prodej pozemku v lokalitě Mouřínov, okres Vyškov - obrázek č. 3Prodej pozemku v lokalitě Mouřínov, okres Vyškov - obrázek č. 4Prodej pozemku v lokalitě Mouřínov, okres Vyškov - obrázek č. 5


Informace

Kategorie nemovitosti: Rybník
Lokalita: Mouřínov
Okres: Vyškov
Plocha pozemku: 6381 m²
Stavba: Studna
Umístění objektu: Samota
Zástavba: Rekreačně nevyužitá

Vybavení

Komunikace: Neupravená
Voda: Místní zdroj

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 7 místech: Blansko, 3x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2017. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.