Čebín, RD 4+1, 179 m2, zahrada, sklep, garáž, dvůr, dílna - rodinný dům

Prodej domu Čebín

PRODÁNO / PRONAJATO

AV1167BM006

Popis nemovitosti

Exkluzivně vám nabízíme k prodeji rodinný dům 4+1 v obci Čebín (okr. Brno - venkov). Jedná se o přízemní rodinný dům s obytným podkrovím. Koupi domu lze financovat hypotečním úvěrem. Celková..

Exkluzivně vám nabízíme k prodeji rodinný dům 4+1 v obci Čebín (okr. Brno - venkov). Jedná se o přízemní rodinný dům s obytným podkrovím. Koupi domu lze financovat hypotečním úvěrem.

Celková podlahová plocha domu je 179 m2. Dům je řadový a je kompletně postavený z pálených cihel. V přízemí domu se nachází 2 pokoje a kuchyň s okny do dvora. Navíc je v přízemí nově vybudovaná koupelna a WC. V podkroví jsou pak další 2 prostorné obytné pokoje. Podlahovou plochu domu lze ještě rozšířit půdní vestavbou. Dům poskytuje dostatek úložných prostor díky spíži přímo v domě, dále sklepu, který se nachází ve dvoře a další úložné prostory lze využívat ve dvou hospodářských staveních, které k domu přináleží.

Samozřejmostí je připojení na všechny inženýrské sítě (vodovod, elektřina, plynovod, kanalizace). Vytápění domu a ohřev vody je řešen pomocí kombinovaného plynového kotle.

Za domem je obezděný dvůr s možností vjezdu, ze kterého se pak vchází na prostornou mírně svažitou oplocenou zahradu. Na zahradě je kůlna, která se využívá jako sklad zahradního nářadí. Nad sklepem ve dvoře se nachází vybavená prostorná stolařská dílna (vybavení dílny lze po dohodě s majitelem odkoupit). Parkování až pro 2 osobní auta je možno v průjezdu domu.

Čebín poskytuje svým obyvatelům plnou občanskou vybavenost s perfektní dostupností do města Brna. Navíc je v obci bohaté kulturní i sportovní vyžití v krásné okolní přírodě.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: AV1167BM006
Okres: Brno-venkov
Obec: Čebín

Makléř

Bc. Vojkůvka Robert
1 hvězda
3. LEVEL - TOP KLUB

Bc. Vojkůvka Robert
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BRNO, Josefská
Josefská 612/15, 60200 Brno-město (Brno)
Prodej domu v lokalitě Čebín, okres Brno-venkov - obrázek č. 1
Prodej domu v lokalitě Čebín, okres Brno-venkov - obrázek č. 2Prodej domu v lokalitě Čebín, okres Brno-venkov - obrázek č. 3Prodej domu v lokalitě Čebín, okres Brno-venkov - obrázek č. 4Prodej domu v lokalitě Čebín, okres Brno-venkov - obrázek č. 5Prodej domu v lokalitě Čebín, okres Brno-venkov - obrázek č. 6Prodej domu v lokalitě Čebín, okres Brno-venkov - obrázek č. 7Prodej domu v lokalitě Čebín, okres Brno-venkov - obrázek č. 8Prodej domu v lokalitě Čebín, okres Brno-venkov - obrázek č. 9Prodej domu v lokalitě Čebín, okres Brno-venkov - obrázek č. 10


Informace

Kategorie nemovitosti: Rodinné domy
Lokalita: Čebín (Čebín)
Okres: Brno-venkov
Plocha užitná: 179 m²
Plocha podlahová: 179 m²
Plocha pozemku: 681 m²
Plocha zastavěná: 297 m²
Počet podlaží: 2
Stav: Po rekonstrukci
Typ domu: Patrový
Poloha objektu: Řadový
Budova: Cihlová
Energetická náročnost budovy: G

Vybavení

Telekomunikace: Telefon, Internet, Satelit
Doprava: Vlak, Silnice, Autobus
Voda: Dálkový vodovod
Elektřina: 230V, 400V
Plyn: Plynovod
Odpad: Veřejná kanalizace
Topení: Ústřední plynové

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2018. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.