Brno - Sadová, stavební parcela, 1000m2 - pozemek

Prodej pozemku Brno

AQD3100B031

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji zahradu - stavební pozemek o CP 1000m2 v Brně, katastrální území Sadová, na ulici Kociánka, pozemek je vhodný pro stavbu RD, šíře pozemku je 15m, délka je 70m, u..

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji zahradu - stavební pozemek o CP 1000m2 v Brně, katastrální území Sadová, na ulici Kociánka, pozemek je vhodný pro stavbu RD, šíře pozemku je 15m, délka je 70m, u pozemku je elektřina. V okolí je krásná příroda, výborné spojení do centra města.

Pro více informací neváhejte a volejte makléře.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: AQD3100B031
Okres: Brno
Obec: Brno

Makléř

Kučerová Michaela

Kučerová Michaela
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BRNO, Květná
Květná 167/3, 60300 Pisárky (Brno)
Prodej pozemku v lokalitě Brno, okres Brno - obrázek č. 1
Prodej pozemku v lokalitě Brno, okres Brno - obrázek č. 2Prodej pozemku v lokalitě Brno, okres Brno - obrázek č. 3Prodej pozemku v lokalitě Brno, okres Brno - obrázek č. 4


Informace

Kategorie nemovitosti: Pozemky pro bydlení
Lokalita: Brno - Královo Pole
Okres: Brno-město
Plocha pozemku: 1000 m²
Umístění objektu: Klidná část obce

Vybavení

Doprava: Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Elektřina: 230V

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 7 místech: Blansko, 3x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2017. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.