Byty k prodeji či pronájmu

Břeclav, OV 3+1, 73,9 m2, balkon - byt - Byty Břeclav

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví o přibližné užitné ploše 73,9 m2, nacházející se Břeclavi Na Valtické. Bytová jednotka 3+1 se nachází ve zvýšeném přízemí šestipodlažního panelového domu s výtahem. Dům je po revitalizaci, což se projevilo na zvýšeném komfortu bydlení i snížení nákladů s bydlením spojených (plastová okna, zateplení a nová fasáda, balkon). Kupní cena je uváděna včetně dluhu za revitalizaci. Dispoziční řešení bytové jednotky je vstupní chodba, WC, koupelna, kuchyň tři pokoje. K bytu náleží sklepní kóje, společné prostory jsou kolárna a kočárkárna. Vytápění bytu a ohřev vody je centrální. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Bytový dům, ve kterém se byt nachází, stojí poblíž školy, školky, obchodů, restaurace i hřiště. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento byt vhodný právě pro Vás. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 490 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / 3+1 / Břeclav, okres Břeclav
Znojmo, OV 1+kk, do 30 m2, nově vybudované - byt - Byty Znojmo

Nabízíme Vám k prodeji bytovou jednotku 1+kk v osobním vlastnictví o přibližné užitné ploše do 30 m2 ve Znojmě. Byt se nachází v prvním poschodí cihlového domu. Byt je kompletně nově vybudován, jsou zde nové plovoucí podlahy, kuchyňská linka a nová koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Jsou zde nové rozvody elektřiny v mědi a rozvody vody v plastu. Každý byt má své vlastní elektrické vytápění, vlastní vodoměr a elektrický bojler na ohřev vody. Bytový dům je umístěn v uzavřeném areálu, do kterého vede vstupní brána s elektrickým pohonem pro vjezd auta. Součástí prodeje je i parkovací stání pro jedno auto.V bytovém domě se nachází celkem 14 nově vybudovaných bytových jednotek různých dispozic a velikostí. Bytový dům se nachází v klidné lokalitě odkud je dobrá a rychlá dostupnost do centra města. Dle průkazu energetické náročnosti je bytový dům zařazen do třídy B - velmi úsporná. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

890 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / 1+kk / Znojmo, okres Znojmo
Brno - Město, pronájem bytu OV 2+1, 99 m2, částečně zařízený – byt - Byty Brno

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu byt o dispozici 2+1 a přibližné užitné ploše 99 m2, nacházející se v centru města Brna. Pokoje jsou prosvětleny velkými okny, byt je vybaven kuchyňskou linkou se spotřebiči – sporákem s troubou, myčkou a lednicí s mrazákem. V koupelně je WC, sprchový kout i vana. V chodbě je k druhému pokoji samostatné WC. V komoře je umístěna pračka a sofa. Vytápění a ohřev vody je zajištěno plynovým kombinovaným kotlem. Byt je volný od 15. 4. 2018. Z důvodu nedodání energetického štítku inzerujeme třídu G. Pro více informací, či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

11 800 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / 2+1 / Brno, okres Brno
Brno - Židenice, pronájem bytu v RD 1+kk, 35 m2, částečně zařízený, parkování – byt - Byty Brno

Nabízíme Vám k pronájmu byt 1+kk o přibližné užitné ploše 35 m2, umístěný v prvním podlaží cihlového rodinného domu, se zbytkem domu společný pouze vchod a chodba. Rodinný dům se nachází v blízkosti centra města Brna s veškerou občanskou vybaveností. Byt je plně zařízen. Možnost použití úložných prostor dále v domě. Bytová jednotka je k dispozici ihned. Parkování je možné v garáži nebo u domu. Majitel upřednostňuje dlouhodobý nájem. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pro více informací, či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

8 000 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / 1+kk / Brno, okres Brno
Znojmo, OV 1+kk, do 30m2, nově vybudované - byt - Byty Znojmo

Nabízíme Vám k prodeji bytovou jednotku 1+kk v osobním vlastnictví o přibližné užitné ploše do 30 m2 ve Znojmě. Byt se nachází v prvním patře cihlového, bytového domu. Byt je kompletně nově vybudován, jsou zde nové plovoucí podlahy, kuchyňská linka a nová, prostorná koupelna s rohovou vanou a toaletou. Jsou zde nové rozvody elektřiny v mědi a rozvody vody v plastu. Každý byt má své vlastní elektrické vytápění, vlastní vodoměr a elektrický bojler na ohřev vody. Bytový dům je umístěn v uzavřeném areálu, do kterého vede vstupní brána s elektrickým pohonem pro vjezd auta. Součástí prodeje bytu je i parkovací stání pro jedno auto. V bytovém domě se nachází celkem 14 nově vybudovaných bytových jednotek různých dispozic a velikostí. Bytový dům se nachází v klidné lokalitě odkud je dobrá a rychlá dostupnost do centra města. Dle průkazu energetické náročnosti je bytový dům zařazen do třídy B - velmi úsporná. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

990 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / 1+kk / Znojmo, okres Znojmo
Znojmo, OV 2+kk, do 40m2, nově vybudované - byt - Byty Znojmo

Nabízíme Vám k prodeji bytovou jednotku 2+kk v osobním vlastnictví o přibližné užitné ploše do 40 m2 ve Znojmě. Byt se nachází v přízemí cihlového, bytového domu. Byt je kompletně nově vybudován, jsou zde nové plovoucí podlahy, kuchyňská linka a nová, prostorná koupelna s rohovou vanou a toaletou. Jsou zde nové rozvody elektřiny v mědi a rozvody vody v plastu. Každý byt má své vlastní elektrické vytápění, vlastní vodoměr a elektrický bojler na ohřev vody. Bytový dům je umístěn v uzavřeném areálu, do kterého vede vstupní brána s elektrickým pohonem pro vjezd auta. Součástí prodeje bytu je i parkovací stání pro jedno auto. V bytovém domě se nachází celkem 14 nově vybudovaných bytových jednotek různých dispozic a velikostí. Bytový dům se nachází v klidné lokalitě odkud je dobrá a rychlá dostupnost do centra města. Dle průkazu energetické náročnosti je bytový dům zařazen do třídy B - velmi úsporná. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 290 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / 2+kk / Znojmo, okres Znojmo
Dobšice, pronájem bytu 1+1, 22 m2 - byt - Byty Znojmo

Nabízíme Vám k pronájmu byt 1+1 o přibližné užitné ploše 22 m2, umístěný v přízemí cihlového domu v Dobšicích. Po vstupu do bytu se nachází naproti dveřím kuchyňský kout, na pravé straně je vstup na toaletu s umyvadlem. Vpravo je obytný pokoj v kterém je umístěn sprchový kout. Celý dům je vytápěn plynovým kotlem a každá bytová jednotka má svůj bojler na ohřev vody. Cena pronájmu je včetně energií. a majitel požaduje vratnou kauci ve výši dvou nájmů. Byt je volný ihned k nastěhování. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

5 900 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / 1+1 / Dobšice, okres Znojmo
Znojmo, OV 2+kk, 55 m2, šatna, nově vybudován - byt - Byty Znojmo

Nabízíme Vám k prodeji bytovou jednotku 2+kk v osobním vlastnictví o přibližné užitné ploše 50 m2 ve Znojmě. Byt se nachází v přízemí cihlového bytového domu. Po vstupu do bytu je prostorná vstupní chodba, je zde také šatna na uskladnění věcí, jsou zde prostorné světlé místnosti . Byt je kompletně nově vybudován, jsou zde nové plovoucí podlahy, kuchyňská linka a nová koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Jsou zde nové rozvody elektřiny v mědi a rozvody vody v plastu. Každý byt má své vlastní elektrické vytápění, vlastní vodoměr a elektrický bojler na ohřev vody. Bytový dům je umístěn v uzavřeném areálu, do kterého vede vstupní brána s elektrickým pohonem pro vjezd auta. Součástí prodeje je i parkovací stání pro jedno auto.V bytovém domě se nachází celkem 14 nově vybudovaných bytových jednotek různých dispozic a velikostí. Bytový dům se nachází v klidné lokalitě odkud je dobrá a rychlá dostupnost do centra města. Dle průkazu energetické náročnosti je bytový dům zařazen do třídy B - velmi úsporná. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 490 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / 2+kk / Znojmo, okres Znojmo
Vavřinec - Veselice, 4 x byt 1+1, restaurace, obchod, 740 m² - byt - Byty Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji cihlovou nemovitost v obci Vavřinec - Veselice. Jedná se o samostatně stojící objekt bývalé místní restaurace, která se nachází spolu s obchodními a skladovacími prostory v přízemí nemovitosti. V této přízemní části se nachází také dva byty s dispozičním řešením 1+1. První patro nabízí dvě bytové jednotky, jedna o dispozici 1+1 se sociálním zařízením a další 1+ kk, ze které je vchod na půdu, kterou lze v budoucnu využít k půdní vestavbě. Celý objekt je v dobrém technickém stavu, je podsklepený, z jednoho sklepu je veden výtah na zboží do restaurace a obchodu. Nemovitost má novou střechu, okna jsou v plastu. Dům bude při prodeji vyklizen. Nemovitost lze využít k podnikání spojeném s bydlením či výhodnou investici do budoucna. Obec Vavřinec - Veselice patří mezi jednu z ekologicky nejčistších oblastí České republiky s nádhernou přírodou a krasovým podzemím s více než tisicovkou jeskyní. Příjemné a zdravé přírodní prostředí je ideální pro pobyt a sporty ve volné přírodě – pěší a lyžařskou turistiku, cykloturistiku apod. Obec je velmi dobře dopravně dostupná z Blanska i Brna, pravidelně sem zajíždí autobusová linka. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací, či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 500 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / 1+1 / Vavřinec, okres Blansko
Brno - Žabovřesky, byt OV 2+kk, po rekonstrukci, komora, zimní zahrada - byt - Byty Brno

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji dvoupokojový byt se zasklenou zimní zahradou v atraktivní brněnské lokalitě. Byt o přibližné užitné ploše 52 m2 je po zdařilé rekonstrukcí. Byly položeny nové podlahy, obklady, instalována nová sanitární technika, v kuchyňském koutě linka s vestavnými spotřebiči. Vytápění bytu i ohřev vody jsou centrální, je zavedená pevná telefonní linka, kabelová televize a internet. Součástí bytu je krom zimní zahrady komora, k bytu dále náleží zděný sklep v suterénu. K dispozici je společná kočárkárna a zahrada ve vnitrobloku. Byt se nachází v 1. NP pětipodlažního cihlového domu s výtahem, který prošel revitalizací: výměnou stoupaček, elektřiny, oken a zateplením. Vyhledávaná čtvrť Žabovřesky se vyznačuje veškerou občanskou vybaveností a rychlým spojením do centra Brna autem i MHD. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 900 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / 2+kk / Brno, okres Brno
Hodonín, OV 2+1, 53,8 m2, po částečné rekonstrukci, balkon - byt - Byty Hodonín

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví o přibližné užitné ploše 53,8 m2, nacházející se v klidné a žádané lokalitě města Hodonína. Bytová jednotka 2+1 se nachází ve čtvrtém patře čtyřpodlažního panelového domu bez výtahu. Dům je po revitalizaci, což se projevilo na zvýšeném komfortu bydlení i snížení nákladů s bydlením spojených (plastová okna, zateplení a nová fasáda). V nedávné době proběhla v bytě rekonstrukce koupelny, elektřina v mědi, voda v plastu. Dispoziční řešení bytové jednotky je vstupní chodba, WC, koupelna vybavená sprchovým koutem kuchyň a dva pokoje, z jednoho je vstup na balkon. K bytové jednotce přináleží sklep (17 m2), komora a společné jsou kočárkárna a úklidová místnost. Vytápění bytu a ohřev vody je vlastním plynovým kotlem. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Bytový dům, ve kterém se byt nachází, stojí poblíž školy, školky, obchodů, lékaře i dětského hřiště, navíc jen pár kroků do přírody. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento byt vhodný právě pro Vás. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 390 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / 2+1 / Hodonín, okres Hodonín
Brno – Černá Pole, pronájem bytu 2+1, OV 48m² – byt - Byty Brno

Nabízíme Vám k pronájmu byt v cihlovém domě v dostupné lokalitě Brno Černá Pole, ulice Sýpka. Jedná se o byt 2+1 o přibližné ploče 48 m². Byt je vybaven koupelnou s pračkou a WC. Kuchyňská linka je vybavena sporákem, lednicí a troubou, pokoje jsou nezařízeny a neprůchozí. Dostupnost je do 15-ti minut od středu města. K dispozici od března 2018. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

9 200 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / 2+1 / Brno, okres Brno
Brno Černá Pole, pronájem Bytu 2+1, OV 55m² – Byt - Byty Brno

Nabízíme Vám k pronájmu byt v cihlovém domě v dostupné lokalitě Brno Černá Pole, ulice Sýpka. Jedná se o byt 2+1 o přibližné ploše 55m². Byt je vybaven koupelnou a WC. Kuchyňská linka je vybavena sporákem a troubou, pokoje jsou nezařízeny a průchozí. Dostupnost je do 15-ti minut od středu města. K dispozici dubna 2018. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

10 500 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / 2+1 / Brno, okres Brno
Brno - Líšeň, OV 3+1, 73 m2, rekonstrukce, zděné jádro, nové podlahy – byt - Byty Brno

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme pěkný a prostorný byt 3+1 o přibližné užitné ploše 73 m2 včetně balkónu a sklepa, v osobním vlastnictví, ve vyhledávané a klidné části města Brno-Líšeň. Byt se nachází ve druhém nadzemním podlaží panelového domu po celkové rekonstrukci (plastová okna, fasáda i se zateplením, nový prodloužený výtah, nový vchod - dveře na čip). Bytová jednotka je taktéž po celkové rekonstrukci (nové zděné jádro, nová koupelna, toaleta, kuchyň, nové dlažby na chodbách i v kuchyni a dřevěné podlahy v ostatních pokojích. Topení je centrální - dálkové s vlastními měřiči. V domě je k dispozici kočárkárna a prostorná kolárna, je zde zavedeno UPC, O2, Netbox. Nastěhování je možné ihned po domluvě s majitelem. Lokalita je klidná s velmi dobrou občanskou vybaveností a dobrou dopravní dostupností. Před domem je vybudované nové velké dětské hřiště, za domem se nachází poliklinika, škola se školkou. Nedaleko bytové jednotky se nachází cyklostezky, Mariánské údolí a lesy. Parkování autem je možné u domu. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pro více informací, či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

3 599 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / 3+1 / Brno, okres Brno
Brno - Žabovřesky, byt OV 2+kk, v novostavbě, sklep, parkovací stání, zařízení - byt - Byty Brno

Nabízíme Vám k prodeji komfortně vybavený, útulný, světlý byt v klidné boční ulici v Brně - Žabovřeskách. Byt o přibližné užitné ploše 43 m2 má položeny nové plovoucí podlahy a dlažbu, zděné bytové jádro, moderní kuchyňskou linku se spotřebiči. Vytápění i ohřev vody jsou zajištěny centrálně (kotelna s kotlem na plyn), je zavedena pevná telefonní linka, kabelová televize a internet. K bytu náleží sklep v suterénu o výměře 3,73 m2 a parkovací stání v domě. Po dohodě může zůstat v bytě nábytek a další zařízení. Byt se nachází v cihlovém zatepleném domě, zkolaudovaném v roce 2013, a je situován ve 2.NP. Atraktivní lokalita Žabovřesky má veškerou občanskou vybavenost, rychlé spojení do centra řeší MHD - zastávka je několik minut chůze od domu. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto inzerujeme třdu G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

3 300 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / 2+kk / Brno, okres Brno
Brno - Štýřice, pronájem bytu OV 2+1, 56 m2, balkon, sklep, výtah – byt - Byty Brno

Nabízíme Vám k pronájmu byt 2+1 o přibližné užitné ploše 56 m2, umístěný ve čtvrtém podlaží bytového domu s výtahem. Bytový dům se nachází téměř v centru města Brna s veškerou občanskou vybavenosti. Po kompletní renovaci bytu i domu včetně zateplení a plastových oken. Byt je částečně zařízen a skládá se z kuchyně, koupelny, WC, obývacího pokoje a ložnice. V koupelně se nachází vana. Součástí bytu je i balkón a sklepní kóje. Bytová jednotka je k dispozici ihned. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pro více informací, či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

13 000 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / 2+1 / Brno, okres Brno

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 7 místech: Blansko, 3x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2018. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.