Hlavní stránka » Vyhledávání v nabídce » Byty » Hodonín

Byty Hodonín - k prodeji či pronájmu

Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o. Vám aktuálně nabízí byty v počtu 4 aktuálních inzerátů. Nabízíme k prodeji i pronájmu byty v okresech Hodonín a dalších lokalitách jihomoravského kraje. Můžete si být jisti, že byty k prodeji i pronájmu v naší nabídce jsou vždy aktuální. Proto neváhejte kontaktovat naše makléře a domluvte si prohlídku Vámi vybrané nemovitosti. Nejvíce si zakládáme na DOBRÉ POVĚSTI, a proto našim klientům standardně nabízíme nejvýhodnější koupi či pronájem a nejbezpečnější právní servis, který pro naše klienty zajišťuje renomovaná advokátní kancelář.

Typ nabídky

Druh nemovitosti
Byty

Byty Hodonín - k prodeji či pronájmu

Hodonín, prodej byt OV 3+1, sklep, zahrada, garáž, půdní prostor - byt

Hodonín, prodej byt OV 3+1, sklep, zahrada, garáž, půdní prostor - byt - Byty Hodonín

Nabízíme Vám k prodeji bytovou jednotku v Hodoníně v oblasti blízko centra, ke které náleží nadstandardně velký sklep o velikosti cca 100 m2. K bytu lze přikoupit garáž, zahradu a půdní prostor ( 90 m2 ), který lze využít k rozšíření na mezonetový byt. Je zde však možnost přikoupení různých částí, které by náležely k bytu. První nabízená varianta je prostorný byt 3+1 o přibližné užitné ploše 82 m2 v druhém patře s nadstandardní částečně vybavenou domácností po rekonstrukci, klimatizací ve 2 pokojích, která příjemně ochladí v horkém létě. Možnost okamžitého nastěhování . V ceně bytu je i sklep. Druhá varianta je půdní prostor - 3 místnosti o přibližné užitné ploše 115 m2, který je vhodný pro stavbu prostorného bytu ve třetím patře. Třetí varianta samostatného prodeje jsou sklepní prostory o přibližné užitné ploše 100 m2 vhodné pro výstavbu kanceláří, herny, ateliéru, dílen či jiných komerčních prostorů. K tomu všemu lze dokoupit podíl na zahradě o přibližné výměře 100 m2 a garáž o velikosti 21m2, s výhodným přístupem na hlavní komunikaci. Hodonín je město ve stejnojmenném okrese v Jihomoravském kraji, leží na řece Moravě 60 km jihovýchodně od Brna při hranici Moravy se Slovenskem. Žije zde cca 25 tisíc obyvatel. Narodil se zde 1. československý prezident Tomáš Garrigue Masaryk. Hodonín má dlouholetou kulturní, podnikatelskou a sportovní tradici, najdeme zde veškerou občanskou vybavenost. PENB nebyl dodán, z tohoto důvodu uvádíme třídu G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací kontaktujte realitního makléře.

4 800 000 Kč
Prodej / 3+1 / Hodonín, okres Hodonínchci zjistit více >

Hodonín, prodej bytu OV 3+1, 57m²,balkón, k rekonstrukci - byt

Hodonín, prodej bytu OV 3+1, 57m²,balkón, k rekonstrukci - byt - Byty Hodonín

Exkluzivně Vám představujeme byt s obrovským potenciálem na prodej v Hodoníně. Byt OV 3+1 o užitné ploše 57 m² nacházející se ve 2. patře třípatrového cihlového domu, čeká na svého nového majitele, který mu vdechne nový život. Byt je v z části v původním stavu a připravený k částečné rekonstrukci. Máte tedy jedinečnou možnost přetvořit jej přesně dle svých představ. A co víc ? Nová plastová okna, fasáda, střecha a balkon jsou před třemi lety zrekonstruovány, takže základ je již položený. Nabízíme Vám nejen byt, ale i domov. K dispozici je společná kolárna pro všechny obyvatele domu, a pokud máte auto, nebojte se, parkování je zde bez problémů. Poloha bytu je ideální pro rodiny s dětmi, ale i pro ty, kteří si chtějí užívat klidu a zeleně. MŠ a ZŠ jsou jen 150 metrů od domu a lesopark je jen kousek cesty. Hodonín je město ve stejnojmenném okrese v Jihomoravském kraji, leží na řece Moravě 60 km jihovýchodně od Brna při hranici Moravy se Slovenskem. Žije zde přibližně 24 tisíc obyvatel. PENB nebyl dodán z tohoto důvodu uvádíme třídu G. Neváhejte, tento byt je skvělou investicí, ať už ho chcete využít pro sebe nebo ho pronajímat. Kontaktujte nás ještě dnes a pojďme se na to podívat spolu. Tato příležitost nebude na trhu dlouho. S financováním Vám rádi pomůžeme, pro více informací kontaktujte realitního makléře.

2 500 000 Kč
Prodej / 3+1 / Hodonín, okres Hodonínchci zjistit více >
TOPlist