Oleksovice, výroba, sklad, 33 000 m2, – komerce

Prodej komerčních prostor Oleksovice

Oleksovice

D4131L024

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám prodej budov a pozemků o velikosti 33 000 m2 v okrese Znojmo. Komerční zóna se nachází v části obce Oleksovice, mimo zastavěnou část obce, směrem na Stošíkovice a je celý oplocený...

Nabízíme Vám prodej budov a pozemků o velikosti 33 000 m2 v okrese Znojmo.
Komerční zóna se nachází v části obce Oleksovice, mimo zastavěnou část obce, směrem na Stošíkovice a je celý oplocený.
Areál byl dříve využíván pro rostlinnou a živočišnou výrobu, proto se zde nachází starší zděné budovy - kravíny, plechové haly, dvoupodlažní sýpka a částečně otevřený seník.
Na pozemku je studna s vodárnou, vlastní trafostanice a výstavba kanalizace je naplánovaná, ale zatím je zde jímka.
Do budoucna městys plánuje na sousedních pozemcích výstavbu rodinných domů. Naskýtá se tedy další možnost rozparcelovat komerční pozemek na stavební – vhodné pro developery.

Městys provozuje mateřskou i základní školu, poštu, tři obchody s potravinami a tři pohostinství. Za obcí je rozlehlý rybník, u něhož bylo vybudováno rekreační středisko, ve kterém se provozují vodní sporty a každým rokem se zde jezdí mezinárodní závody ve vodním lyžování. V městysu se nachází také sklepní ulička s řadou vinných sklepů.
Při osobní prohlídce se přesvědčíte, zda je poloha tohoto pozemku vhodná pro komerční - obchodní využití a to pravé pro Vaš byznys.
Koupi nemovitosti lze financovat úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: D4131L024
Okres: Znojmo
Obec: Oleksovice

Cena

7 900 000 Kč

Makléř

Radek Novotný
4 hvězdy 4 hvězdy 4 hvězdy 4 hvězdy
3. LEVEL - TOP KLUB

Radek Novotný
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]

Web makléřeReference na makléře

Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BRNO, Lidická
Lidická 1875/40, 602 00  Brno
Prodej komerčních prostor v lokalitě Oleksovice, okres Znojmo - obrázek č. 1
Prodej komerčních prostor v lokalitě Oleksovice, okres Znojmo - obrázek č. 2Prodej komerčních prostor v lokalitě Oleksovice, okres Znojmo - obrázek č. 3Prodej komerčních prostor v lokalitě Oleksovice, okres Znojmo - obrázek č. 4Prodej komerčních prostor v lokalitě Oleksovice, okres Znojmo - obrázek č. 5Prodej komerčních prostor v lokalitě Oleksovice, okres Znojmo - obrázek č. 6Prodej komerčních prostor v lokalitě Oleksovice, okres Znojmo - obrázek č. 7Prodej komerčních prostor v lokalitě Oleksovice, okres Znojmo - obrázek č. 8zobrazit další

Informace

Kategorie: Zemědělské objekty
Lokalita: Oleksovice
Okres: Znojmo
Plocha užitná: 33.000 m²
Stav objektu: Před rekonstrukcí
Budova: Montovaná
Typ domu: Přízemní
En. náročnost b.: G (PENB nedodán)

Vybavení

Parkování: ano
Komunikace: Asfaltová, Neupravená
Doprava: Silnice
Odpad: Jímka

Mám zájem o:


Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
nahrávám...

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman