Podolí u Míchova, pozemky 17 712 m2

Prodej pozemku Letovice

PRODÁNO / PRONAJATO

138BL012-2

Popis nemovitosti

Nabízíme rodinný dům o velikosti 2+1 s pozemky v obci Podolí, okres Blansko. Podolí je malá vesnice, část města Letovice, od kterého se nachází cca 3,5 km jihovýchodním směrem. Ke stavení náleží..

Nabízíme rodinný dům o velikosti 2+1 s pozemky v obci Podolí, okres Blansko.
Podolí je malá vesnice, část města Letovice, od kterého se nachází cca 3,5 km jihovýchodním směrem.
Ke stavení náleží rozsáhlé pozemky, které jsou vhodné např. pro chov koní a jiných hospodářských zvířat. Jedná se o velmi pěknou a klidnou lokalitu. Pozemky směřují k lesu, kde protéká potůček.
Celková plocha pozemků činí 17 712 m2, z toho zastavěná 321 m2.
Domek je samostatně stojící, přízemní ze smíšeného zdiva se sedlovou střechou. Krov střechy a okna dřevěná. Podlahová plocha činí 85 m2.
Je napojen na elektřinu, plyn – před domem, voda přivedena, septik na vyvážení.
Vytápění domu ústřední plynové a kotlem na tuhá paliva. Dům je vhodný k rekonstrukci.

Na tuto nemovitost vám do 14-ti dnů vyřídíme hypotéku s nejnižší úrokovou sazbou na trhu a to již od 3 %. Pro nezávazný výpočet hypotéky nás neváhejte kontaktovat.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: 138BL012-2
Okres: Blansko
Obec: Letovice


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BRNO, Květná
Květná 167/3, 603 00  Brno
Prodej pozemku v lokalitě Letovice, okres Blansko - obrázek č. 1
Prodej pozemku v lokalitě Letovice, okres Blansko - obrázek č. 2Prodej pozemku v lokalitě Letovice, okres Blansko - obrázek č. 3Prodej pozemku v lokalitě Letovice, okres Blansko - obrázek č. 4Prodej pozemku v lokalitě Letovice, okres Blansko - obrázek č. 5Prodej pozemku v lokalitě Letovice, okres Blansko - obrázek č. 6Prodej pozemku v lokalitě Letovice, okres Blansko - obrázek č. 7

Informace

Kategorie: Zemědělská půda
Lokalita: Letovice - Podolí
Okres: Blansko
Plocha pozemku: 17.712 m²
Plocha zastavěná: 321 m²
Umístění objektu: Polosamota
Zástavba: Venkovská

Vybavení

Doprava: Silnice, Autobus

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman