Znojmo, skladovací prostory, 1.659 m2, pozemek s halou - komerce

Prodej komerčních prostor Znojmo

Znojmo

D4288Z014

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji komerční objekt ve Znojmě. Jedná se o pozemek o velikosti 1.659 m2 na kterém je umístěna plechová hala o přibližné velikosti 200 m2. Celý pozemek je oplocený a hala..

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji komerční objekt ve Znojmě. Jedná se o pozemek o velikosti 1.659 m2 na kterém je umístěna plechová hala o přibližné velikosti 200 m2. Celý pozemek je oplocený a hala je zabezpečená bezpečnostním zařízením. U pozemku je přípojka plynu, vody, kanalizace a elektřina je zavedená do haly. Pozemek s halou je vhodný na využití jako parkoviště, dřevovýrobu, kovovýrobu nebo provozování kovošrotu. Vzhledem k poloze lze objekt využít i jako překladiště. V případě zájmu je možnost k stávajícímu pozemku ještě pronájem dalšího. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: D4288Z014
Okres: Znojmo
Obec: Znojmo

Cena

3 000 000 Kč
Exkluzivně bez provize.

EXKLUZIVNÍ NABÍDKA

Makléř

Eva Krejčová
3. LEVEL - TOP KLUB

Eva Krejčová
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]

Web makléřeReference na makléře

Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka ZNOJMO
Studentská 951/3, 669 02  Znojmo
Prodej komerčních prostor v lokalitě Znojmo, okres Znojmo - obrázek č. 1
Prodej komerčních prostor v lokalitě Znojmo, okres Znojmo - obrázek č. 2Prodej komerčních prostor v lokalitě Znojmo, okres Znojmo - obrázek č. 3Prodej komerčních prostor v lokalitě Znojmo, okres Znojmo - obrázek č. 4Prodej komerčních prostor v lokalitě Znojmo, okres Znojmo - obrázek č. 5Prodej komerčních prostor v lokalitě Znojmo, okres Znojmo - obrázek č. 6Prodej komerčních prostor v lokalitě Znojmo, okres Znojmo - obrázek č. 7Prodej komerčních prostor v lokalitě Znojmo, okres Znojmo - obrázek č. 8

Informace

Kategorie: Výroba
Lokalita: Znojmo
Okres: Znojmo
Plocha užitná: 200 m²
Stav objektu: Velmi dobrý
Budova: Montovaná
Typ domu: Přízemní
En. náročnost b.: G (PENB nedodán)

Vybavení

Doprava: Vlak, Silnice, MHD, Autobus
Elektřina: 230V, 400V

Mám zájem o:


Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
nahrávám...

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman