Olešnice, bydlení a podnikání.

Prodej komerčních prostor Olešnice

PRODÁNO / PRONAJATO

108BL018-2

Popis nemovitosti

Prodej samostatného velkého domu po rekonstrukci s pozemkem v Olešnici, okres Blansko. Dům je zděný se sedlovou střechou. Je půdorysně ve dvaru „U“. V domě se nachází dva byty kompletně vybavené s..

Prodej samostatného velkého domu po rekonstrukci s pozemkem v Olešnici, okres Blansko.
Dům je zděný se sedlovou střechou. Je půdorysně ve dvaru „U“.
V domě se nachází dva byty kompletně vybavené s možností dalšího rozšíření – spousty nevyužitých prostor. Možnost zřízení dalších bytů.
První nadzemní podlaží domu zahrnuje byt o velikosti 3+1 se samostatným vchodem z ulice. Ostatní prostory podlaží mohou být využívány jako garáže, dílny, sklady. Možnost vjezdu a parkování nákladních vozidel. Okolo domu se nachází zpevněné plochy a montážní rampa pro opravu vozidel.
V druhém podlaží je byt o velikosti 4+kk v půdní vestavbě. Z chodby je vstup do obývacího pokoje s kuchyňským koutem, další tři pokoje mají samostatné vchody. Dva z pokojů mají lodžii.
Ve druhém podlaží je k dispozici také velká místnost vhodná pro vybudování sauny.
Půdní vestavba má prostornou koupelnu s vanou a samostatné WC.
Vytápění domu je řešeno el. kotlem s automatickou regulací. Je možné zřídit přípojku plynu.
Plyn je přiveden cca 4 m od budovy na pozemku, který náleží k domu.
Objekt má vlastní zdroj vody – studnu hlubokou 62 m z roku 1942. Odpad je napojen na městskou kanalizaci.
Zastavěná plocha domu je 730 m2. K domu náleží ještě 598 m2 pozemku.
Olešnice je malebné městečko ležící na Hornosvratecké vrchovině, která je součástí Českomoravské vrchoviny. Je přirozeným centrem severozápadního okraje okresu Blansko. Spojení s většími městy – Blanskem, Boskovicemi, Brnem je velmi dobré. Lze využít autobusové spojení.
Zajímavostí města je koupaliště, ski areál, cykloturistika, muzeum a další.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: 108BL018-2
Okres: Blansko
Obec: Olešnice


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BRNO, Květná
Květná 167/3, 603 00  Brno
Prodej komerčních prostor v lokalitě Olešnice, okres Blansko - obrázek č. 1
Prodej komerčních prostor v lokalitě Olešnice, okres Blansko - obrázek č. 2Prodej komerčních prostor v lokalitě Olešnice, okres Blansko - obrázek č. 3Prodej komerčních prostor v lokalitě Olešnice, okres Blansko - obrázek č. 4Prodej komerčních prostor v lokalitě Olešnice, okres Blansko - obrázek č. 5Prodej komerčních prostor v lokalitě Olešnice, okres Blansko - obrázek č. 6Prodej komerčních prostor v lokalitě Olešnice, okres Blansko - obrázek č. 7Prodej komerčních prostor v lokalitě Olešnice, okres Blansko - obrázek č. 8zobrazit další

Informace

Kategorie: Výroba
Lokalita: Olešnice
Okres: Blansko
Plocha užitná: 1.238 m²
Plocha pozemku: 1.238 m²
Plocha zastavěná: 730 m²
Počet podlaží: 2
Podlaží umístění: 2
Stav objektu: Dobrý
Budova: Cihlová
Typ domu: Patrový
En. náročnost b.: G (PENB nedodán)

Vybavení

Míst k parkování: 5
Parkování: ano
Doprava: Silnice, Autobus
Elektřina: 230V, 400V
Odpad: Veřejná kanalizace
Topení: Ústřední elektrické

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman