Moravský Krumlov, RD 4+1, dílna, kancelář – rodinný domek

Prodej komerčních prostor Moravský Krumlov

PRODÁNO / PRONAJATO

AD144M090-1

Popis nemovitosti

Exklusivně Vám nabízíme hodně prostorný dům v okrajové části Moravského Krumlova 4+1 s dílnou nebo halou pro lehkou výrobu. Dům je má dvě patra, sedlovou střechu, novou zelenkavou fasádu. S domu je..

Exklusivně Vám nabízíme hodně prostorný dům v okrajové části Moravského Krumlova 4+1 s dílnou nebo halou pro lehkou výrobu. Dům je má dvě patra, sedlovou střechu, novou zelenkavou fasádu. S domu je přilepená hala, kterou je možno využít jako autoopravna. Výhodou je speciální podlaha, která má ochrannou vrstvu, která nevsakuje oleje, což je pro dílnu velmi důležité. Tyto prostory jsou členěné na dva prostory. Jedna slouží jako dílna a druhá jako sklad. Místnosti jsou velice dobře osvětlené. Z dílny je výjezd na pozemek. Součástí je rampa přístupná třemi plechovými vraty.
Co se týče druhé části domu, sloužila jako kanceláře a lze ji využít k bydlení. Vejdeme do zádveří, kde napravo se dostáváme do místnosti, kam je přivedená voda a odpady a může novým majitelům sloužit jako kuchyně s jídelnou. Do další místnosti vejdeme ze zádveří nalevo. Čelně je vstup do haly se schodištěm. V patře jsou místnosti rozmístěny identicky jako v přízemí, jen nalevo je koupelna se sprchami a za nimi jsou toalety.
Na pozemku můžete parkovat auta k opravě nebo si zde můžete zřídit vrakoviště.
Tuto nemovitost lze buď koupit anebo si ji můžete pronajmout. Bližší info u makléře.
Pokud Vás dům s dílnou zaujal, můžete si s makléřem domluvit nezávaznou prohlídku.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: AD144M090-1
Okres: Znojmo
Obec: Moravský Krumlov

Makléř

Lenka Buršíková
1. LEVEL - REALITNÍ MAKLÉŘ

Lenka Buršíková
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka MORAVSKÝ KRUMLOV
, 672 01  Moravský Krumlov
Prodej komerčních prostor v lokalitě Moravský Krumlov, okres Znojmo - obrázek č. 1
Prodej komerčních prostor v lokalitě Moravský Krumlov, okres Znojmo - obrázek č. 2Prodej komerčních prostor v lokalitě Moravský Krumlov, okres Znojmo - obrázek č. 3Prodej komerčních prostor v lokalitě Moravský Krumlov, okres Znojmo - obrázek č. 4Prodej komerčních prostor v lokalitě Moravský Krumlov, okres Znojmo - obrázek č. 5Prodej komerčních prostor v lokalitě Moravský Krumlov, okres Znojmo - obrázek č. 6Prodej komerčních prostor v lokalitě Moravský Krumlov, okres Znojmo - obrázek č. 7Prodej komerčních prostor v lokalitě Moravský Krumlov, okres Znojmo - obrázek č. 8zobrazit další

Informace

Kategorie: Výroba
Lokalita: Ivančická, Moravský Krumlov
Okres: Znojmo
Plocha užitná: 2.100 m²
Plocha pozemku: 2.100 m²
Plocha zastavěná: 539 m²
Počet podlaží: 2
Stav objektu: Velmi dobrý
Budova: Cihlová
Typ domu: Patrový
Umístění objektu: Okraj obce
En. náročnost b.: G (PENB nedodán)

Vybavení

Míst k parkování: 5
Parkování: ano
Telekomunikace: Telefon
Doprava: Vlak, Silnice, MHD, Autobus
Voda: Dálkový vodovod
Elektřina: 230V, 400V
Odpad: Septik
Topení: Ústřední tuhá paliva

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman