Ivančice, Němčice RD 31m2- budova

Prodej komerčních prostor Ivančice

PRODÁNO / PRONAJATO

V184M032-1

Popis nemovitosti

Do nabídky jsme zařadili domek o rozloze 31m2 na velice atraktivním místě v Němčicích. Dům je vhodný k podnikání jako obchod, dílnička, opravna obuvi, kadeřnictví nebo něco podobného. Nachází se na..

Do nabídky jsme zařadili domek o rozloze 31m2 na velice atraktivním místě v Němčicích. Dům je vhodný k podnikání jako obchod, dílnička, opravna obuvi, kadeřnictví nebo něco podobného. Nachází se na hlavní tahu směr Moravský Krumlov – Brno. K domu je hotová projektová dokumentace a stavební povolení. Stavět můžete okamžitě. Projekt na stavbu dvoupatrového, částečně podsklepeného domu. Rozměry jsou 6x5,5m. Veškeré IS před domem. Elektřina zavedená na 220V i 380V.
Pokud Vás tato zajímavá stavba zaujala, a chcete získat výhodnou nabídku včetně projektu, neváhejte nás kontaktovat. Nemovitost Vám rádi ukážeme.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: V184M032-1
Okres: Brno-venkov
Obec: Ivančice

Makléř

Tatevik Badoyan
3. LEVEL - TOP KLUB

Tatevik Badoyan
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka MORAVSKÝ KRUMLOV
, 672 01  Moravský Krumlov
Prodej komerčních prostor v lokalitě Ivančice, okres Brno-venkov - obrázek č. 1
Prodej komerčních prostor v lokalitě Ivančice, okres Brno-venkov - obrázek č. 2

Informace

Kategorie: Výroba
Lokalita: Ivančice - Němčice
Okres: Brno-venkov
Plocha užitná: 31 m²
Plocha pozemku: 31 m²
Plocha zastavěná: 31 m²
Počet podlaží: 1
Podlaží umístění: 1
Stav objektu: Před rekonstrukcí
Budova: Cihlová
Typ domu: Přízemní
Umístění objektu: Centrum obce
En. náročnost b.: G (PENB nedodán)

Vybavení

Míst k parkování: 2
Parkování: ano
Doprava: Vlak, Silnice, MHD, Autobus
Elektřina: 230V, 400V

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman