Habrovany, komerční objekt, 648 m2 – komerce

Prodej komerčních prostor Habrovany

PRODÁNO / PRONAJATO

E471V003

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji komerční prostory vhodné jako výrobní a skladovací o celkové ploše 648m2 v Habrovanech. Nemovitost lze zakoupit i formou hotovost + splátka. V současné době..

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji komerční prostory vhodné jako výrobní a skladovací o celkové ploše 648m2 v Habrovanech.

Nemovitost lze zakoupit i formou hotovost + splátka.

V současné době jsou prostory využívány jako stolařská dílna. Majitel je prodává včetně vybavení v hodnotě 200.000,-- Kč a je schopen zajistit pracovní zakázky.
Prostory je možné využívat i pro jinou výrobu.

Dispozice: kancelář, sklad, dílna.

Prostory jsou vytápěny kotlem na tuhá paliva.

K prostorům je možný dlouhodobý pronájem dalších skladovacích prostor o výměře 57 m2 a kanceláře 15 m2.

Do areálu je možnost vjezdu i velkých nákladních automobilů.

Pro více informací kontaktujte makléře.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: E471V003
Okres: Vyškov
Obec: Habrovany

Makléř

Vladimír Koutný
3. LEVEL - TOP KLUB

Vladimír Koutný
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka VYŠKOV
Masarykovo náměstí 61/29, 682 01  Vyškov
Prodej komerčních prostor v lokalitě Habrovany, okres Vyškov - obrázek č. 1
Prodej komerčních prostor v lokalitě Habrovany, okres Vyškov - obrázek č. 2Prodej komerčních prostor v lokalitě Habrovany, okres Vyškov - obrázek č. 3Prodej komerčních prostor v lokalitě Habrovany, okres Vyškov - obrázek č. 4Prodej komerčních prostor v lokalitě Habrovany, okres Vyškov - obrázek č. 5Prodej komerčních prostor v lokalitě Habrovany, okres Vyškov - obrázek č. 6Prodej komerčních prostor v lokalitě Habrovany, okres Vyškov - obrázek č. 7Prodej komerčních prostor v lokalitě Habrovany, okres Vyškov - obrázek č. 8Prodej komerčních prostor v lokalitě Habrovany, okres Vyškov - obrázek č. 9

Informace

Kategorie: Výroba
Lokalita: Habrovany
Okres: Vyškov
Plocha užitná: 648 m²
Podlaží umístění: 1
Stav objektu: Dobrý
Budova: Cihlová
Typ domu: Přízemní
En. náročnost b.: G (PENB nedodán)

Vybavení

Míst k parkování: 6
Parkování: ano
Doprava: Silnice, Autobus
Voda: Dálkový vodovod
Elektřina: 230V, 400V
Plyn: Plynovod
Odpad: Veřejná kanalizace
Topení: Ústřední tuhá paliva

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman