Strachotín – vinný sklep, 50 m2 – vinný sklep

Prodej ostatní nemovitosti Strachotín

Strachotín

D4217BC011

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k prodeji vinný sklep v obci Strachotín. Sklep se nachází ve sklepní uličce, dlouhý je přibližně 12 m a jeho šíře je 4,50 m. Do sklepa se vstupuje přes chodbu dlouhou 4 m a širokou 2 m...

Nabízíme Vám k prodeji vinný sklep v obci Strachotín. Sklep se nachází ve sklepní uličce, dlouhý je přibližně 12 m a jeho šíře je 4,50 m. Do sklepa se vstupuje přes chodbu dlouhou 4 m a širokou 2 m. Sklep má vyzděné stěny a klenutý strop ze starých cihel. Před sklepem se nachází stavební přípojka k elektřině, přípojka vody a kanalizace se nachází na hranici pozemku. Před vstupem do sklepa se nachází plocha 50 m2, kde se dá přistavit sklep i s ubytováním. Od obce lze odkoupit navíc pozemek cca dalších 50 m2 nacházející se přes silnici u Strachotínského rybníku a pozemek nacházející se nad sklepem, cca 150 m2.
Sklep se nachází ve slepé ulici, nachází se zde cyklostezka, která vede kolem rybníka až do Pasohlávek, jedná se o turisticky rušnou oblast. Vhodné tedy i jako investice, navíc možnost rybaření.
Obec Strachotín  leží při Novomlýnských nádržích asi 15 km od Mikulova. Strachotínem prochází Moravská vinná stezka, je tu velmi dlouhá historie pěstování vína a vinařství se promítá i do znaku obce.
S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme.
Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: D4217BC011
Okres: Břeclav
Obec: Strachotín

Cena

1 490 000 Kč
Exkluzivně. Bez provize. Financování zajistíme.

EXKLUZIVNÍ NABÍDKA

Makléř

Ing. Vitaliy Nebytov
3. LEVEL - TOP KLUB

Ing. Vitaliy Nebytov
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]

Web makléřeReference na makléře

Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BŘECLAV
Národních hrdinů 391/19, 690 02  Břeclav
Prodej ostatní nemovitosti v lokalitě Strachotín, okres Břeclav - obrázek č. 1
Prodej ostatní nemovitosti v lokalitě Strachotín, okres Břeclav - obrázek č. 2Prodej ostatní nemovitosti v lokalitě Strachotín, okres Břeclav - obrázek č. 3Prodej ostatní nemovitosti v lokalitě Strachotín, okres Břeclav - obrázek č. 4Prodej ostatní nemovitosti v lokalitě Strachotín, okres Břeclav - obrázek č. 5Prodej ostatní nemovitosti v lokalitě Strachotín, okres Břeclav - obrázek č. 6

Informace

Kategorie: Vinný sklep
Lokalita: Sklepní, Strachotín
Okres: Břeclav
Plocha užitná: 50 m²
Stav objektu: Dobrý
Budova: Smíšená
Typ domu: Přízemní

Vybavení

Rozměry - výška: 2 m
Rozměry - šířka: 4.5 m

Mám zájem o:


Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
nahrávám...

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman