Sedlec, ID 1/2 RD 4+kk, pozemek 1425 m2, terasa, garáž, dílna, vjezd - rodinný dům

Prodej domu Sedlec

PRODÁNO / PRONAJATO

E1257B020

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme 1/2 prostorného rodinného domu se zahradou v klidné části obce Sedlec u Mikulova. Samostatný dům o zastavěné ploše 197 m2 a přibližné užitné ploše 200 m2 je patrový, cihlový,..

Exkluzivně Vám nabízíme 1/2 prostorného rodinného domu se zahradou v klidné části obce Sedlec u Mikulova. Samostatný dům o zastavěné ploše 197 m2 a přibližné užitné ploše 200 m2 je patrový, cihlový, s rovnou střechou. V 1. NP se nachází garáž, dílna a technické zázemí, v 2. NP jsou čtyři obytné místnosti, kuchyň, koupelna a toaleta. Dům je připojen na elektřinu, veřejný vodovod, plyn, odpady jsou svedeny do septiku. Vytápění zajišťuje kombinovaný kotel na plyn/tuhá paliva, voda je ohřívána bojlerem.
Na obytnou část navazuje venkovní terasa se schody do zahrady. Zahrada o výměře 1228 m2 je oplocená, udržovaná, s možností vjezdu autem. Na pozemku je vlastní studna s užitkovou vodou.
Sedlec je od Mikulova vzdálený několik minut jízdy autem, autobusem i vlakem. V obci se nachází obchod, pošta, restaurace, školka.
Dům je nyní neobývaný, k dispozici ihned.
Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G.
S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme.
Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: E1257B020
Okres: Břeclav
Obec: Sedlec

Makléř

Monika Mlčochová
1 hvězda
3. LEVEL - TOP KLUB

Monika Mlčochová
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]

Karta makléřeReference na makléře

Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BRNO, Květná
Květná 167/3, 603 00  Brno
Prodej domu v lokalitě Sedlec, okres Břeclav - obrázek č. 1
Prodej domu v lokalitě Sedlec, okres Břeclav - obrázek č. 2Prodej domu v lokalitě Sedlec, okres Břeclav - obrázek č. 3Prodej domu v lokalitě Sedlec, okres Břeclav - obrázek č. 4Prodej domu v lokalitě Sedlec, okres Břeclav - obrázek č. 5Prodej domu v lokalitě Sedlec, okres Břeclav - obrázek č. 6Prodej domu v lokalitě Sedlec, okres Břeclav - obrázek č. 7Prodej domu v lokalitě Sedlec, okres Břeclav - obrázek č. 8Prodej domu v lokalitě Sedlec, okres Břeclav - obrázek č. 9Prodej domu v lokalitě Sedlec, okres Břeclav - obrázek č. 10Prodej domu v lokalitě Sedlec, okres Břeclav - obrázek č. 11


Informace

Kategorie: Rodinné domy
Lokalita: Sedlec
Okres: Břeclav
Velikost: 4 pokoje
Plocha užitná: 200 m²
Plocha pozemku: 1.425 m²
Stav: Dobrý
Budova: Cihlová
Typ domu: Patrový
Poloha objektu: Samostatný
Umístění objektu: Klidná část obce
Zástavba: Obytná
En. náročnost b.: G (PENB nedodán)

Vybavení

Zařízený: Částečně
Garáž: ano
Výtah: ne
Terasa: ano
Komunikace: Asfaltová
Doprava: Vlak, Silnice, Autobus
Voda: Místní zdroj, Dálkový vodovod
Elektřina: 230V, 400V
Plyn: Plynovod
Odpad: Septik

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2018. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman