Dřevnovice, RD 6+1, zahrada, studna, k rekonstrukci - rodinný dům

Prodej domu Dřevnovice

PRODÁNO / PRONAJATO

E1298V027

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 6+1 v klidné části obce Dřevnovice. Jedná se o samostatně stojící, patrový dům se sedlovou střechou s dřevěným krovem, okna jsou dřevěná,..

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 6+1 v klidné části obce Dřevnovice. Jedná se o samostatně stojící, patrový dům se sedlovou střechou s dřevěným krovem, okna jsou dřevěná, podlaha dřevěná. K dispozici je vlastní studna. Dům je určen k demolici s možností využití parcely na novostavbu. Celková plocha pozemku je cca 1 343 m2. Součástí je oplocená zahrada o velikosti cca 769 m2. Parkování je možné přímo před domem.

V obci Dřevnovice je základní občanská vybavenost a je odsud velmi dobrá dostupnost do okolních obcí a měst.
Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G.
S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: E1298V027
Okres: Prostějov
Obec: Dřevnovice

Makléř

Monika Oráčová
1 hvězda
3. LEVEL - TOP KLUB

Monika Oráčová
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]

Karta makléřeReference na makléře

Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka VYŠKOV
Masarykovo náměstí 61/29, 682 01  Vyškov
Prodej domu v lokalitě Dřevnovice, okres Prostějov - obrázek č. 1
Prodej domu v lokalitě Dřevnovice, okres Prostějov - obrázek č. 2Prodej domu v lokalitě Dřevnovice, okres Prostějov - obrázek č. 3Prodej domu v lokalitě Dřevnovice, okres Prostějov - obrázek č. 4Prodej domu v lokalitě Dřevnovice, okres Prostějov - obrázek č. 5Prodej domu v lokalitě Dřevnovice, okres Prostějov - obrázek č. 6Prodej domu v lokalitě Dřevnovice, okres Prostějov - obrázek č. 7Prodej domu v lokalitě Dřevnovice, okres Prostějov - obrázek č. 8Prodej domu v lokalitě Dřevnovice, okres Prostějov - obrázek č. 9Prodej domu v lokalitě Dřevnovice, okres Prostějov - obrázek č. 10


Informace

Kategorie: Rodinné domy
Lokalita: Dřevnovice
Okres: Prostějov
Velikost: 5 a více pokojů
Plocha užitná: 210 m²
Plocha pozemku: 1.343 m²
Stav: Špatný
Budova: Smíšená
Typ domu: Patrový
Poloha objektu: Samostatný
Umístění objektu: Klidná část obce
Zástavba: Obytná
En. náročnost b.: G - Mimořádně nehospodárná
podle vyhlášky: vyhláška 78/2013 Sb

Vybavení

Parkování: ano
Komunikace: Dlážděná, Asfaltová
Doprava: Vlak, Silnice, Autobus
Voda: Místní zdroj, Dálkový vodovod
Elektřina: 230V, 400V
Plyn: Plynovod
Odpad: Veřejná kanalizace, Septik
Topení: Lokální tuhá paliva

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2018. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman