Brumovice, RD 2+1, zahrada, studna, sklep - rodinný dům

Prodej domu Brumovice

PRODÁNO / PRONAJATO

E1235V053

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 2+1 v klidné části obce Brumovice. Jedná se o řadový dům se sedlovou střechou a dřevěným krovem, okna jsou do ulice dřevěná, na verandě jsou..

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 2+1 v klidné části obce Brumovice. Jedná se o řadový dům se sedlovou střechou a dřevěným krovem, okna jsou do ulice dřevěná, na verandě jsou eurookna s dvojskly. K dispozici je vstupní chodba, kuchyň, obývací pokoj, ložnice, prostorná veranda, koupelna se sprchovým koutem a samostatné WC, hospodářské místnosti, sklep na zahradě. Dům prošel částečnou rekonstrukcí - voda je rozvedená v plastu, elektřina částečně v mědi, úprava dispozice verandy. Součástí prodeje je veškeré vybavení v domě. Dům má udržovanou předzahrádku, vlastní studnu na užitkovou vodu, dvůr a zahradu se vzrostlými stromy a keři.
Dům je napojen na vodovod, elektřinu, plyn a septik. Vytápění je pomocí lokálních plynových topidel (wawky), ohřev vody zajišťuje elektrický průtokový ohřívač. Celková plocha pozemku je cca 1 186 m2. Parkování je možné přímo před domem nebo na dvoře.
Obec Brumovice má základní občanskou vybavenost a je zde velmi dobrá dostupnost do okolních měst a obcí. Obec se rozkládá na mírném svahu Chřibů asi 6 km jihovýchodně od Klobouk u Brna a leží ve vinařské oblasti, o čemž svědčí i přítomnost vinné révy v obecním znaku a obcí procházejí dvě vinařské stezky.

Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G.
S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: E1235V053
Okres: Břeclav
Obec: Brumovice

Makléř

Kateřina Havelková
3. LEVEL - TOP KLUB

Kateřina Havelková
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]

Karta makléřeReference na makléře

Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka VYŠKOV
Masarykovo náměstí 61/29, 682 01  Vyškov
Prodej domu v lokalitě Brumovice, okres Břeclav - obrázek č. 1
Prodej domu v lokalitě Brumovice, okres Břeclav - obrázek č. 2Prodej domu v lokalitě Brumovice, okres Břeclav - obrázek č. 3Prodej domu v lokalitě Brumovice, okres Břeclav - obrázek č. 4Prodej domu v lokalitě Brumovice, okres Břeclav - obrázek č. 5Prodej domu v lokalitě Brumovice, okres Břeclav - obrázek č. 6Prodej domu v lokalitě Brumovice, okres Břeclav - obrázek č. 7Prodej domu v lokalitě Brumovice, okres Břeclav - obrázek č. 8Prodej domu v lokalitě Brumovice, okres Břeclav - obrázek č. 9Prodej domu v lokalitě Brumovice, okres Břeclav - obrázek č. 10


Informace

Kategorie: Rodinné domy
Lokalita: Brumovice
Okres: Břeclav
Velikost: 2 pokoje
Plocha užitná: 100 m²
Plocha pozemku: 1.186 m²
Stav: Dobrý
Budova: Smíšená
Typ domu: Přízemní
Poloha objektu: Řadový
Umístění objektu: Klidná část obce
Zástavba: Obytná
En. náročnost b.: G - Mimořádně nehospodárná
podle vyhlášky: vyhláška 78/2013 Sb

Vybavení

Zařízený: Ano
Parkování: ano
Sklep: ano
Komunikace: Dlážděná, Asfaltová
Doprava: Silnice, Autobus
Voda: Dálkový vodovod
Elektřina: 230V, 400V
Plyn: Plynovod
Odpad: Septik
Topení: Lokální plynové

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2018. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman