Boršice u Blatnice, RD 3+kk, garáž - rodinný dům

Prodej domu Boršice u Blatnice

PRODÁNO / PRONAJATO

AV1237BC007

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji moderní rodinný dům o dispozici 3+kk s přibližnou užitnou plochou 125 m2 v obci Boršice u Blatnice. Dům je přízemní s obytným podkrovím, je cihlový se sedlovou..

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji moderní rodinný dům o dispozici 3+kk s přibližnou užitnou plochou 125 m2 v obci Boršice u Blatnice. Dům je přízemní s obytným podkrovím, je cihlový se sedlovou střechou. Na obývací pokoj (18 m2) navazuje kuchyňský kout (12,5 m2), dále jsou v domě dvě ložnice (14 m2 a 11 m2), menší pokoj (7 m2), koupelna (10,5 m2) a samostatné WC (3 m2). Přímo v domě je umístěna i garáž. V podkroví je štítová lodžie a k dispozici půdní prostor připravený k vestavbě. V suterénu domu se nachází velmi pěkný obloukový kamenný sklep (22 m2), prádelna (12 m2), dílna (35 m2) a pracovna (18 m2). Je zde i možnost dokoupit další pozemek cca 1000 m2 za velmi výhodnou cenu. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G.
Obec Boršice leží asi 16 km jihovýchodně od okresního města Uherské Hradiště. Disponuje veškerou občanskou vybaveností a prochází jí vinařská stezka Strážnická.
Za účelem osobní prohlídky kontaktujte makléře.
Koupi nemovitosti lze financovat hypotečním úvěrem, jehož financování Vám rádi zajistíme.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: AV1237BC007
Okres: Uherské Hradiště
Obec: Boršice u Blatnice

Makléř

Ing. Jana Horváthová
3. LEVEL - TOP KLUB

Ing. Jana Horváthová
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]

Karta makléřeReference na makléře

Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BŘECLAV
Národních hrdinů 391/19, 690 02  Břeclav
Prodej domu v lokalitě Boršice u Blatnice, okres Uherské Hradiště - obrázek č. 1
Prodej domu v lokalitě Boršice u Blatnice, okres Uherské Hradiště - obrázek č. 2Prodej domu v lokalitě Boršice u Blatnice, okres Uherské Hradiště - obrázek č. 3Prodej domu v lokalitě Boršice u Blatnice, okres Uherské Hradiště - obrázek č. 4Prodej domu v lokalitě Boršice u Blatnice, okres Uherské Hradiště - obrázek č. 5Prodej domu v lokalitě Boršice u Blatnice, okres Uherské Hradiště - obrázek č. 6Prodej domu v lokalitě Boršice u Blatnice, okres Uherské Hradiště - obrázek č. 7Prodej domu v lokalitě Boršice u Blatnice, okres Uherské Hradiště - obrázek č. 8Prodej domu v lokalitě Boršice u Blatnice, okres Uherské Hradiště - obrázek č. 9Prodej domu v lokalitě Boršice u Blatnice, okres Uherské Hradiště - obrázek č. 10


Informace

Kategorie: Rodinné domy
Lokalita: Boršice u Blatnice
Okres: Uherské Hradiště
Velikost: 3 pokoje
Plocha užitná: 125 m²
Plocha pozemku: 125 m²
Počet podlaží: 2
Stav: Velmi dobrý
Budova: Cihlová
Typ domu: Patrový
Poloha objektu: Samostatný
Umístění objektu: Klidná část obce
Zástavba: Obytná
En. náročnost b.: G (PENB nedodán)

Vybavení

Parkování: ano
Garáž: ano
Lodžie: ano
Komunikace: Asfaltová
Doprava: Silnice, Autobus
Voda: Dálkový vodovod
Elektřina: 230V, 400V
Plyn: Plynovod
Odpad: Veřejná kanalizace
Topení: Ústřední tuhá paliva

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2018. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman