Prodej zahrady o CP 900m,obec Želešice

Prodej pozemku Želešice

PRODÁNO / PRONAJATO

D353B001

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme rekreační pozemek o CP 900 m2 s možnosti stavby celoročně obyvatelné chaty. Pozemek se nachází v klidné zahrádkářské lokalitě u lesa u obce Želešice, nedaleko OC Olympie. ..

Exkluzivně Vám nabízíme rekreační pozemek o CP 900 m2 s možnosti stavby celoročně obyvatelné chaty. Pozemek se nachází v klidné zahrádkářské lokalitě u lesa u obce Želešice, nedaleko OC Olympie. Je orientován svahem na jihozápad, je přístupný po příjezdových cestách z obou stran, kdy z horní strany je to možné po domluvě s majitelkou celého pozemku. V zahradě lze vyvrtat vlastní studnu ( voda již v hloubce 10 metrů), na el.vedení se lze napojit asi 15 metrů od hranice pozemku ( 220/380 V). Při rychlém jednání sleva. Doporučujeme.Více informací Vám podá makléř.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: D353B001
Okres: Brno-venkov
Obec: Želešice


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BRNO, Květná
Květná 167/3, 603 00  Brno
Prodej pozemku v lokalitě Želešice, okres Brno-venkov - obrázek č. 1
Prodej pozemku v lokalitě Želešice, okres Brno-venkov - obrázek č. 2Prodej pozemku v lokalitě Želešice, okres Brno-venkov - obrázek č. 3

Informace

Kategorie: Pozemky - zahrady
Lokalita: Želešice
Okres: Brno-venkov
Plocha pozemku: 900 m²
Umístění objektu: Klidná část obce

Vybavení

Doprava: Silnice, MHD, Autobus

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman