Troubsko, zahrada s chatkou.

Prodej pozemku Troubsko

PRODÁNO / PRONAJATO

137B002-2

Popis nemovitosti

Zahrada o celkové výměře 712 m2, s podsklepenou dřevěnou chatou 1+kk, v chatové a zahrádkářské lokalitě spadající do katastrálního území Troubsko, u obce Popůvky, vzdálené cca 10 km západně od centra..

Zahrada o celkové výměře 712 m2, s podsklepenou dřevěnou chatou 1+kk, v chatové a zahrádkářské lokalitě spadající do katastrálního území Troubsko, u obce Popůvky, vzdálené cca 10 km západně od centra města Brna. Jedná se o klidnou lokalitu, ve které jsou některé větší chaty využívány k trvalému bydlení.
Zahrada je obdélníkového tvaru, zatravněná s vzrostlými stromy, oplocená. Na pozemku je postavena chata s číslem evidenčním, chata stojí na betonovém základu, je částečně podsklepená (cca 1/3), obytná část chaty je dřevěná, z vnější strany zateplená polystyrénem, střecha je rovná, pokrytá plechem. V chatě je menší vstupní veranda s vchodem do sklepa, obytná část chaty se skládá z jedné místnosti s kuchyňským koutem, vytápěné krbovými kamny. Do chaty je přivedena elektřina 220/380 V. Chatu lze rozšířit o přístavbu nebo vybudováním nádstavby a využívat ji k trvalému bydlení.
Další stavbou na pozemku je dřevěná kolna, s částí sloužící jako sklad nářadí a část jako suché WC. U chaty je vybudován zděný bazén o objemu cca 12 m3, sloužící jako zásobník užitkové vody. Na pozemek není přiveden vodovod, možnost je vyhloubení studny nebo vrtu.
Na pozemek není možný vjezd autem, parkovat lze u zpevněné cesty, od které k pozemku vede vlastní přístupová cesta o šířce cca 1,5 metru a délce cca 10 metrů.
Na tuto nemovitost vám do 14-ti dnů vyřídíme hypotéku s nejnižší úrokovou sazbou na trhu a to již od 3 %. Pro nezávazný výpočet hypotéky nás neváhejte kontaktovat.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: 137B002-2
Okres: Brno-venkov
Obec: Troubsko


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BRNO, Květná
Květná 167/3, 603 00  Brno
Prodej pozemku v lokalitě Troubsko, okres Brno-venkov - obrázek č. 1
Prodej pozemku v lokalitě Troubsko, okres Brno-venkov - obrázek č. 2Prodej pozemku v lokalitě Troubsko, okres Brno-venkov - obrázek č. 3Prodej pozemku v lokalitě Troubsko, okres Brno-venkov - obrázek č. 4Prodej pozemku v lokalitě Troubsko, okres Brno-venkov - obrázek č. 5Prodej pozemku v lokalitě Troubsko, okres Brno-venkov - obrázek č. 6Prodej pozemku v lokalitě Troubsko, okres Brno-venkov - obrázek č. 7Prodej pozemku v lokalitě Troubsko, okres Brno-venkov - obrázek č. 8zobrazit další

Informace

Kategorie: Pozemky - zahrady
Lokalita: Troubsko
Okres: Brno-venkov
Plocha pozemku: 712 m²
Plocha zastavěná: 16 m²
Stavba: Rekreační chata
Umístění objektu: Klidná část obce
Zástavba: Rekreační

Vybavení

Komunikace: Neupravená

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman