Šlapanice, zahrada s chatou.

Prodej pozemku Šlapanice

PRODÁNO / PRONAJATO

D127B016-1

Popis nemovitosti

Zahrada o celkové výměře 575 m2 s dřevěnou dvoupodlažní chatou 2+0, v zahrádkářské a chatové oblasti na okraji města Šlapanice u Brna. Zahrada je vzdálena cca 1 km od centra města, ve kterém je..

Zahrada o celkové výměře 575 m2 s dřevěnou dvoupodlažní chatou 2+0, v zahrádkářské a chatové oblasti na okraji města Šlapanice u Brna. Zahrada je vzdálena cca 1 km od centra města, ve kterém je veškerá občanská vybavenost, cca 500 metrů je vzdálena restaurace s tenisovou halou a cca 1 km zastávka trolejbusu brněnské MHD.
Chata byla postavena před cca 35-ti lety, obytná dřevěná část stojí na betonových základech, střecha je úhelníková pokrytá asfaltovou lepenkou IPA, stropy jsou trámové, podlahy dřevěné, okna jsou dřevěná jednoduchá. Vchod do chaty je přes zastřešenou terasu, v přízemí chaty je jedna obytná místnost s krbem, podkroví je přístupné po vnitřním dřevěném schodišti a slouží jako ložnice. V chatě je instalován rozvod elektřiny, vytápění je možné lokální na tuhá paliva, krbem v přízemí.
V blízkosti chaty je postaveno suché WC, na pozemku je nedokončená kopaná studna o současné hloubce cca 10 metrů.
Pozemek je obdélníkového tvaru o rozměrech cca 4,5 metru x 125 metrů, je oplocený, převážně zatravněný, se vzrostlými ovocnými a jehličnatými stromy a keři. K pozemku je příjezd po nezpevněné cestě, na pozemku je možnost vybudování parkovacího stání pro auto.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: D127B016-1
Okres: Brno-venkov
Obec: Šlapanice


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BRNO, Květná
Květná 167/3, 603 00  Brno
Prodej pozemku v lokalitě Šlapanice, okres Brno-venkov - obrázek č. 1
Prodej pozemku v lokalitě Šlapanice, okres Brno-venkov - obrázek č. 2Prodej pozemku v lokalitě Šlapanice, okres Brno-venkov - obrázek č. 3Prodej pozemku v lokalitě Šlapanice, okres Brno-venkov - obrázek č. 4Prodej pozemku v lokalitě Šlapanice, okres Brno-venkov - obrázek č. 5Prodej pozemku v lokalitě Šlapanice, okres Brno-venkov - obrázek č. 6Prodej pozemku v lokalitě Šlapanice, okres Brno-venkov - obrázek č. 7Prodej pozemku v lokalitě Šlapanice, okres Brno-venkov - obrázek č. 8zobrazit další

Informace

Kategorie: Pozemky - zahrady
Lokalita: Šlapanice
Okres: Brno-venkov
Plocha pozemku: 575 m²
Plocha zastavěná: 14 m²
Stavba: Rekreační chata
Umístění objektu: Okraj obce
Zástavba: Rekreační

Vybavení

Doprava: Vlak, Silnice, MHD, Autobus

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman