Brno - Modřice, pozemek 700 m2 - pozemek, chata

Prodej pozemku Modřice

PRODÁNO / PRONAJATO

N386BM001-1

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám krásnou zahrádku o výměře 700 m2 s podsklepenou chatkou a zahradním grilem, studnou a boudou na nářadí. Na zahradě jsou vysázené ovocné stromy a jsou tu i záhonky, například s..

Nabízíme Vám krásnou zahrádku o výměře 700 m2 s podsklepenou chatkou a zahradním grilem, studnou a boudou na nářadí.
Na zahradě jsou vysázené ovocné stromy a jsou tu i záhonky, například s česnekem.
Celková šíře pozemku činí 7 m a délka 100 m. Zahrada je oplocená pletivem.
Zahrada je připravená k okamžitému sázení a pěstování.
Nachází se blízko cyklostezky nedaleko od nákupního centra Olympie.
Na tuto nemovitost vám do 14-ti dnů vyřídíme hypotéku s nejnižší úrokovou sazbou na trhu a to již od 3 %. Pro nezávazný výpočet hypotéky nás neváhejte kontaktovat.
Pro více informací prosím kontaktujte našeho realitního makléře.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: N386BM001-1
Okres: Brno-venkov
Obec: Modřice


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BRNO, Josefská
, 602 00  Brno-město (Brno)
Prodej pozemku v lokalitě Modřice, okres Brno-venkov - obrázek č. 1
Prodej pozemku v lokalitě Modřice, okres Brno-venkov - obrázek č. 2Prodej pozemku v lokalitě Modřice, okres Brno-venkov - obrázek č. 3Prodej pozemku v lokalitě Modřice, okres Brno-venkov - obrázek č. 4Prodej pozemku v lokalitě Modřice, okres Brno-venkov - obrázek č. 5Prodej pozemku v lokalitě Modřice, okres Brno-venkov - obrázek č. 6Prodej pozemku v lokalitě Modřice, okres Brno-venkov - obrázek č. 7

Informace

Kategorie: Pozemky - zahrady
Lokalita: Chrlická, Modřice
Okres: Brno-venkov
Plocha pozemku: 700 m²
Stavba: Rekreační chata
Umístění objektu: Klidná část obce
Zástavba: Rekreační

Vybavení

Doprava: Silnice, Autobus

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman