Medlov, zahrada s možností stavby chaty.

Prodej pozemku Medlov

PRODÁNO / PRONAJATO

312B001

Popis nemovitosti

Zatravněná rovinatá zahrada o výměře 465 m2, v klidné zahrádkářské lokalitě v blízkosti řeky Jihlavy u obce Medlov. Obec je vzdálena cca 15 km jižně od Brna a je do ní autobusové spojení. V obci je..

Zatravněná rovinatá zahrada o výměře 465 m2, v klidné zahrádkářské lokalitě v blízkosti řeky Jihlavy u obce Medlov. Obec je vzdálena cca 15 km jižně od Brna a je do ní autobusové spojení. V obci je obchod s potravinami a restaurace s bowlingovými drahami. V blízkosti jsou velké možnosti rybolovu a koupání.
Pozemek je vzdálen cca 800 metrů od obydlené části obce, k pozemku je příjezd po polní cestě, sjezd z asfaltové cesty je ve vzdálenosti cca 300 metrů od pozemku. Pozemek je oplocený pletivem a je na něj možný vjezd. V zadní části pozemku je vybudována branka s přístupem k řece (cca 30 metrů). Pozemek je rovinatý zatravněný, šíře pozemku je cca 13,5 metru a délka 36 metrů. Na pozemku je možná výstavba menší chaty, napojení na elektřinu cca 100 metrů od pozemku.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: 312B001
Okres: Brno-venkov
Obec: Medlov

Makléř

Soňa Ševčíková
1. LEVEL - REALITNÍ MAKLÉŘ

Soňa Ševčíková
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]


Tuto nemovitost nabízí

Vedení
Prodej pozemku v lokalitě Medlov, okres Brno-venkov - obrázek č. 1
Prodej pozemku v lokalitě Medlov, okres Brno-venkov - obrázek č. 2Prodej pozemku v lokalitě Medlov, okres Brno-venkov - obrázek č. 3Prodej pozemku v lokalitě Medlov, okres Brno-venkov - obrázek č. 4Prodej pozemku v lokalitě Medlov, okres Brno-venkov - obrázek č. 5

Informace

Kategorie: Pozemky - zahrady
Lokalita: Medlov
Okres: Brno-venkov
Plocha pozemku: 465 m²
Umístění objektu: Okraj obce
Zástavba: Rekreační

Vybavení

Doprava: Silnice, Autobus

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman