Pozemek pro stavbu chaty, Ivančice.

Prodej pozemku Ivančice

PRODÁNO / PRONAJATO

523

Popis nemovitosti

Pozemek o celkové výměře 1 033 m2, vhodný pro výstavbu menší chaty, v chatové a rekreační oblasti vzdálené cca 2 kilometry od centra města Ivančice. Jedná se o pěknou lokalitu s dobrou dopravní..

Pozemek o celkové výměře 1 033 m2, vhodný pro výstavbu menší chaty, v chatové a rekreační oblasti vzdálené cca 2 kilometry od centra města Ivančice. Jedná se o pěknou lokalitu s dobrou dopravní obslužností, cca 200 metrů od pozemku je vlaková a autobusová zastávka, v blízkosti jsou dvě restaurace, kemp a řeka Jihlava s možností koupání a rybaření.
Pozemek je přibližně obdélníkového tvaru o délce cca 100 metrů a největší šířce cca 14 metrů, s možností napojení na elektrickou energii. Na pozemku jsou vzrostlé stromy a keře, není oplocený. Součástí prodeje je i v současnosti rozložená dřevěná chatka uskladněná na pozemku. K pozemku je příjezd po zpevněné polní cestě, sjezd z asfaltové cesty Ivančice – Moravské Bránice cca 200 metrů od pozemku. Doba jízdy autem i veřejnou dopravou do Brna je cca 20 minut.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: 523
Okres: Brno-venkov
Obec: Ivančice

Makléř

Zdeněk Zadělák
1. LEVEL - REALITNÍ MAKLÉŘ

Zdeněk Zadělák
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BRNO, Josefská
, 602 00  Brno-město (Brno)
Prodej pozemku v lokalitě Ivančice, okres Brno-venkov - obrázek č. 1
Prodej pozemku v lokalitě Ivančice, okres Brno-venkov - obrázek č. 2Prodej pozemku v lokalitě Ivančice, okres Brno-venkov - obrázek č. 3Prodej pozemku v lokalitě Ivančice, okres Brno-venkov - obrázek č. 4Prodej pozemku v lokalitě Ivančice, okres Brno-venkov - obrázek č. 5Prodej pozemku v lokalitě Ivančice, okres Brno-venkov - obrázek č. 6Prodej pozemku v lokalitě Ivančice, okres Brno-venkov - obrázek č. 7Prodej pozemku v lokalitě Ivančice, okres Brno-venkov - obrázek č. 8zobrazit další

Informace

Kategorie: Pozemky - zahrady
Lokalita: Stříbský mlýn 1245/9, Ivančice
Okres: Brno-venkov
Plocha pozemku: 1.033 m²
Umístění objektu: Okraj obce

Vybavení

Doprava: Vlak, Silnice, Autobus

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman