Černá Hora, zahrada, 1 753 m² - pozemek

Prodej pozemku Černá Hora

PRODÁNO / PRONAJATO

E331BL073

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji udržovanou zahradu o celkové výměře 1 753 m2 v obci Černá Hora. Rozlehlá rovinatá zahrada leží v blízkosti lesa a místního koupaliště. Na spodní straně pozemku..

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji udržovanou zahradu o celkové výměře 1 753 m2 v obci Černá Hora. Rozlehlá rovinatá zahrada leží v blízkosti lesa a místního koupaliště.

Na spodní straně pozemku teče potok, z něhož je čerpána užitková voda, elektřina je taktéž přivedena na pozemek.

V současné době na pozemku stojí zahradní chatka a kůlna, ale je možné zde postavit chatu do velikosti 50 m2.

Obec Černá Hora je výborně dopravně dostupná po rychlostní komunikaci z Brna i blízkého Blanska či Boskovic.

Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: E331BL073
Okres: Blansko
Obec: Černá Hora

Makléř

Ing. Zdeněk Šaman
1 hvězda
3. LEVEL - TOP KLUB

Ing. Zdeněk Šaman
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]

Karta makléřeReference na makléře

Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BLANSKO
Sadová 149/2, 678 01  Blansko
Prodej pozemku v lokalitě Černá Hora, okres Blansko - obrázek č. 1
Prodej pozemku v lokalitě Černá Hora, okres Blansko - obrázek č. 2Prodej pozemku v lokalitě Černá Hora, okres Blansko - obrázek č. 3Prodej pozemku v lokalitě Černá Hora, okres Blansko - obrázek č. 4Prodej pozemku v lokalitě Černá Hora, okres Blansko - obrázek č. 5Prodej pozemku v lokalitě Černá Hora, okres Blansko - obrázek č. 6Prodej pozemku v lokalitě Černá Hora, okres Blansko - obrázek č. 7Prodej pozemku v lokalitě Černá Hora, okres Blansko - obrázek č. 8Prodej pozemku v lokalitě Černá Hora, okres Blansko - obrázek č. 9Prodej pozemku v lokalitě Černá Hora, okres Blansko - obrázek č. 10


Informace

Kategorie: Pozemky - zahrady
Lokalita: Černá Hora
Okres: Blansko
Plocha pozemku: 1.753 m²
Umístění objektu: Okraj obce

Vybavení

Komunikace: Neupravená
Doprava: Silnice, Autobus
Elektřina: 230V

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2018. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman