Čebín, zahrada, 769 m2, studna – pozemek

Prodej pozemku Čebín

Čebín

AE3323L001

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji pozemek o celkové výměře 769 m2 v Čebíně okr. Brno - venkov. Oplocený pozemek je vhodný jako zahrada. Součástí pozemku je také hospodářské stavení, ke kterému vede..

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji pozemek o celkové výměře 769 m2 v Čebíně okr. Brno - venkov. Oplocený pozemek je vhodný jako zahrada. Součástí pozemku je také hospodářské stavení, ke kterému vede příjezdová cesta.
Na pozemku je zavedena elektřina. Plyn, voda a kanalizace jsou na hranici pozemku a je možnost zřídit přípojku.
Obec Čebín leží cca 18 km severozápadně od Brna.
Pro více informací čí případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: AE3323L001
Okres: Brno-venkov
Obec: Čebín

Cena

2 500 000 Kč
Exkluzívně. Bez provize. Financování zajistíme

EXKLUZIVNÍ NABÍDKA

Makléř

Ing. Andrea Mrkvová

Ing. Andrea Mrkvová
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BRNO, Lidická
Lidická 1875/40, 602 00  Brno
Prodej pozemku v lokalitě Čebín, okres Brno-venkov - obrázek č. 1
Prodej pozemku v lokalitě Čebín, okres Brno-venkov - obrázek č. 2Prodej pozemku v lokalitě Čebín, okres Brno-venkov - obrázek č. 3Prodej pozemku v lokalitě Čebín, okres Brno-venkov - obrázek č. 4Prodej pozemku v lokalitě Čebín, okres Brno-venkov - obrázek č. 5Prodej pozemku v lokalitě Čebín, okres Brno-venkov - obrázek č. 6Prodej pozemku v lokalitě Čebín, okres Brno-venkov - obrázek č. 7

Informace

Kategorie: Pozemky - zahrady
Lokalita: Čebín
Okres: Brno-venkov
Plocha pozemku: 769 m²
Stavba: Studna
Umístění objektu: Okraj obce
Zástavba: Obchodní a obytná

Vybavení

Doprava: Vlak, Silnice
Voda: Místní zdroj
Elektřina: 230V, 400V

Mám zájem o:


Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
nahrávám...

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman