Blansko Hluchov, zahrada s chatkou, 396 m2

Prodej pozemku Blansko

PRODÁNO / PRONAJATO

D366BL002

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme prodej pěkné, oplocené zahrady s chatkou Blansko – Hluchov. Celková plocha pozemku činí 396 m2, z toho chatka dřevěná 10,5 m2. Šíře pozemku 18 m a délka 22 m. Elektřina bude..

Exkluzivně nabízíme prodej pěkné, oplocené zahrady s chatkou Blansko – Hluchov. Celková plocha pozemku činí 396 m2, z toho chatka dřevěná 10,5 m2. Šíře pozemku 18 m a délka 22 m. Elektřina bude realizována dle územního plánu v nejbližší době, užitková voda je odebírána z potoka vzdáleného od hranice pozemku a jeho vstupu 15 m. Zpevněná cesta 50 m od pozemku, dále stezka šíře 1,5 m. V blízkosti, malebná rekreační oblast Pálava s přehradní nádrží. CHKO Moravský kras, cyklostezky, sportovní vyžití všeho druhu, obchodní centrum Kaufland. Výborné dopravní spojení do okolí. Na vaši nemovitost vám do 14-ti dnů vyřídíme hypotéku s nejnižší úrokovou sazbou na trhu a to již od 3 %. Pro nezávazný výpočet hypotéky nás neváhejte kontaktovat.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: D366BL002
Okres: Blansko
Obec: Blansko

Makléř

Ing. Zdeněk Šaman
1 hvězda
3. LEVEL - TOP KLUB

Ing. Zdeněk Šaman
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]

Web makléřeReference na makléře

Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BLANSKO
Sadová 149/2, 678 01  Blansko
Prodej pozemku v lokalitě Blansko, okres Blansko - obrázek č. 1
Prodej pozemku v lokalitě Blansko, okres Blansko - obrázek č. 2Prodej pozemku v lokalitě Blansko, okres Blansko - obrázek č. 3Prodej pozemku v lokalitě Blansko, okres Blansko - obrázek č. 4Prodej pozemku v lokalitě Blansko, okres Blansko - obrázek č. 5Prodej pozemku v lokalitě Blansko, okres Blansko - obrázek č. 6Prodej pozemku v lokalitě Blansko, okres Blansko - obrázek č. 7Prodej pozemku v lokalitě Blansko, okres Blansko - obrázek č. 8zobrazit další

Informace

Kategorie: Pozemky - zahrady
Lokalita: Blansko
Okres: Blansko
Plocha pozemku: 396 m²
Plocha zastavěná: 10 m²
Zástavba: Rekreační

Vybavení

Doprava: Silnice

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman