Mor. Knínice, Pozemek ke komerční výstavbě 4874 m2.

Prodej pozemku Moravské Knínice

PRODÁNO / PRONAJATO

224

Popis nemovitosti

Pěkný pozemek v obci Moravské Knínice, určený pro komerční výstavbu. Nabízíme k prodeji pěkný pozemek určený ke komerční výstavbě (lehká výroba) nacházející se na okraji obce Moravské Knínice,..

Pěkný pozemek v obci Moravské Knínice, určený pro komerční výstavbu.

Nabízíme k prodeji pěkný pozemek určený ke komerční výstavbě (lehká výroba) nacházející se na okraji obce Moravské Knínice, který je vyčleněn právě pro komerční výstavbu.
Pozemek je momentálně veden jako orná půda, ale v územním plánu obce je určen k zastavění. V blízkosti už se nacházejí 2 menší haly. Celková výměra pozemku je 4874 m2, tvar obdelníkový. Šíře pozemku je 17 m. Inženýrské sítě se nacházejí na hranici pozemku.
Obec Moravské Knínice leží v těsné blískosti Kuřimi, u níž se nachází hlavní tah na Svitavy.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: 224
Okres: Brno-venkov
Obec: Moravské Knínice


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BRNO, Květná
Květná 167/3, 603 00  Brno
Prodej pozemku v lokalitě Moravské Knínice, okres Brno-venkov - obrázek č. 1
Prodej pozemku v lokalitě Moravské Knínice, okres Brno-venkov - obrázek č. 2Prodej pozemku v lokalitě Moravské Knínice, okres Brno-venkov - obrázek č. 3Prodej pozemku v lokalitě Moravské Knínice, okres Brno-venkov - obrázek č. 4Prodej pozemku v lokalitě Moravské Knínice, okres Brno-venkov - obrázek č. 5Prodej pozemku v lokalitě Moravské Knínice, okres Brno-venkov - obrázek č. 6

Informace

Kategorie: Pozemky pro komerční výstavbu
Lokalita: Moravské Knínice, Moravské Knínice
Okres: Brno-venkov
Plocha pozemku: 4.874 m²
Umístění objektu: Okraj obce

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman