Lešná,Valašské Meziříčí, pozemek.

Prodej pozemku Lešná

PRODÁNO / PRONAJATO

A319V003

Popis nemovitosti

Pozemek o výměře 3195 m2, vhodný pro výstavbu stojícího rodinného domu, v klidné části obce Lešná, pěkné prostředí, vzdálené 7 km od Valašského Meziříčí. V obci je veškerá občanská vybavenost lékař,..

Pozemek o výměře 3195 m2, vhodný pro výstavbu stojícího rodinného domu, v klidné části obce Lešná, pěkné prostředí, vzdálené 7 km od Valašského Meziříčí. V obci je veškerá občanská vybavenost lékař, mateřská školka, základní škola, sportoní hříště
Pozemek je orná půda, ale může se nechat přepsat na stavební pozemek (územní plán), o rozměrech 59 x 53 metrů. U pozemku jsou veškeré inženýrské sítě. Příjezdová komunikace je asfaltová.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: A319V003
Okres: Vsetín
Obec: Lešná


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BRNO, Květná
Květná 167/3, 603 00  Brno
Prodej pozemku v lokalitě Lešná, okres Vsetín - obrázek č. 1
Prodej pozemku v lokalitě Lešná, okres Vsetín - obrázek č. 2

Informace

Kategorie: Pozemky pro komerční výstavbu
Lokalita: Lešná
Okres: Vsetín
Plocha pozemku: 3.195 m²
Umístění objektu: Klidná část obce

Vybavení

Komunikace: Neupravená
Doprava: Silnice, Autobus

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman