Kuřim, stavební pozemek 1776m2 - pozemek

Prodej pozemku Kuřim

PRODÁNO / PRONAJATO

D536B003

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k prodeji STP pro komerční výstavbu o CP 1776 m2 v Kuřimi, šíře pozemku je 30m, délka 60m, možnost napojení IS ve vzdálenosti 100m od pozemku u obchodního domu LIDL. V navrhovaném..

Nabízíme Vám k prodeji STP pro komerční výstavbu o CP 1776 m2 v Kuřimi, šíře pozemku je 30m, délka 60m, možnost napojení IS ve vzdálenosti 100m od pozemku u obchodního domu LIDL. V navrhovaném územním plánu, který se bude schvalovat letos, je pozemek umístěn v zóně pro komerční výstavbu. Pozemek leží v těsné blízkosti velmi frekventované silnice. Město leží v okrese Brno-venkov v Jihomoravském kraji, 14 km severozápadně od Brna.
Více informací vám podá makléř. Cena k jednání.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: D536B003
Okres: Brno-venkov
Obec: Kuřim


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BRNO, Květná
Květná 167/3, 603 00  Brno
Prodej pozemku v lokalitě Kuřim, okres Brno-venkov - obrázek č. 1
Prodej pozemku v lokalitě Kuřim, okres Brno-venkov - obrázek č. 2Prodej pozemku v lokalitě Kuřim, okres Brno-venkov - obrázek č. 3

Informace

Kategorie: Pozemky pro komerční výstavbu
Lokalita: Kuřim
Okres: Brno-venkov
Plocha pozemku: 1.776 m²
Umístění objektu: Rušná část obce
Zástavba: Komerční

Vybavení

Doprava: Silnice, Autobus

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman