Cvrčovice, pozemek 1797 m2 pro stavbu RD.

Prodej pozemku Zdounky

PRODÁNO / PRONAJATO

5006

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji pěkný stavební pozemek na okraji obce Cvrčovice, okres Kroměříž. Leží asi 10 km od Kroměříže. Dostupnost velmi dobrá případně i do Brna, blízko nájezd na D1. Možno využívat..

Nabízíme k prodeji pěkný stavební pozemek na okraji obce Cvrčovice, okres Kroměříž.

Leží asi 10 km od Kroměříže. Dostupnost velmi dobrá případně i do Brna, blízko nájezd na D1. Možno využívat dopravu autobusem , případně vlak.
Pozemek leží v pěkné klidné lokalitě, v mírném svahu, ideální pro stavbu samostatně stojícího rodinného domu, nebo chaty. Pozemek svojí kratší stranou přiléhá k asfaltové obecní komunikaci, u níž vedou také sítě. Parcela je momentálně vedena jako zahrada, ale v územním plánu obce je určena k zastavění. Ve spodní části pozemku protéká potok.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: 5006
Okres: Kroměříž
Obec: Zdounky

Makléř

Jan Derka
3 hvězdy 3 hvězdy 3 hvězdy
3. LEVEL - TOP KLUB

Jan Derka
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]

Reference na makléře

Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka VYŠKOV
Masarykovo náměstí 61/29, 682 01  Vyškov
Prodej pozemku v lokalitě Zdounky, okres Kroměříž - obrázek č. 1
Prodej pozemku v lokalitě Zdounky, okres Kroměříž - obrázek č. 2Prodej pozemku v lokalitě Zdounky, okres Kroměříž - obrázek č. 3Prodej pozemku v lokalitě Zdounky, okres Kroměříž - obrázek č. 4

Informace

Kategorie: Pozemky pro komerční výstavbu
Lokalita: Cvrčovice, Zdounky - Cvrčovice
Okres: Kroměříž
Plocha pozemku: 1.797 m²
Umístění objektu: Okraj obce
Zástavba: Obytná

Vybavení

Komunikace: Neupravená

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman